The Balancing Work logo - click for Home Page

EMF Balancing Technique, LatticeLogic, Sembol, UCL Tai Ji, Kafes için Yoga, Reflections, The Waves


Yayın Hakları ve Uyarı

Yayın Haklarına ilişkin Bilgi

The EMF Balancing Technique®, The Energy Extension, Inc.'nin tescilli markasıdır. UCL (Universal Calibration Lattice®), The Energy Extension, Inc.'nin tescilli markasıdır.

LatticeLogic® is a trademark of The Energy Extension, Inc.

UCL (Universal Calibration Lattice®) materyal ve resimlerinin yayın hakları The Energy Extension, Inc.'ye aittir.

EMF logosu, The Energy Extension, Inc.'nin tescilli markasıdır.

EMF Balancing Technique, Peggy Phoenix Dubro tarafından yaratılmış ve belgelenmiş enerjisel bir işlemdir. Bu teknik şimdilerde dünyanın 70 ülkesinde uygulanmaktadır. Tüm kurs materyalleri, yayın hakları tarafından korunmaktadır. EMF Balancing Technique ve Universal Calibration Lattice (UCL), EEI'nin tescilli markalarıdır. Yalnızca EEI tarafından onaylanmış öğretmenler ve uygulayıcılar, EMF Balancing Technique'ni öğretme ya da uygulama yetkisine sahiptir.

Sizin EMF Uygulayıcınız ya da Öğretmeniniz, EMF'nin Dünya Çapındaki web sitesinde yer almıyorsa, onay belgelerini doğrulamak için lütfen EEI ile iletişime geçin.

Kaynağı belirtilen kısa alıntıların dışında bu web sitesinin hiç bir bölümü, Energy Extension, Inc.'nin yazılı izni alınmadan hiç bir biçimde, elektronik ya da mekanik, ya da herhangi başka bir biçimde yeniden basılamaz ya da yayınlanamaz. İzin ya da daha fazla bilgi istekleriniz için:

The Energy Extension, Inc.
P.O. Box 4357
Sedona
AZ 86340
USA

ya da [email protected]

Uyarı

Bu sitedeki hiç bir şey, tıp doktorunuzun önerilerinin yerini almayı amaçlamaz. Bu site tıbbi önerilerde bulunmadığı gibi, bir doktorun önerisi olmadan tıbbi ya da fiziksel rahatsızlıklarınız için herhangi bir tekniği tedavi amaçlı kullanmanızı salık vermez. Bu materyal, sadece kişisel ve spiritüel gelişimle ilgilenen kişilere bilgi sağlamayı amaçlar. Bu materyalin kullanımı, okuyucunun sorumluluğudur.

EMF Balancing Technique® uygulayıcıları, çalışmalarının bir parçası olarak, tıbbi, sağlık ya da psikiyatrik danışmanlık vermezler. The Energy Extension, Inc. ve EMF uygulayıcıları, programların neticesi olarak herhangi bir sonuç ya da deneyim iddia etmedikleri gibi, bunun garantisini de vermezler.