The Balancing Work logo - click for Home Page

EMF Balancing Technique, LatticeLogic, Sembol, UCL Tai Ji, Kafes için Yoga, Reflections, The Waves


EEI Takımıyla Tanışın

Peggy Phoenix Dubro

Peggy Phoenix Dubro

The Energy Extension, Inc.'nin kurucularından
Universal Calibration Lattice®'in Kâşifi
EMF Balancing Technique®'nin Yaratıcısı

Dünyanın her yanında 70'dan fazla ülkede uygulayıcıları ve öğretmenleri bulunan ve bir insandan insana enerji dengeleme sistemi olan EMF Balancing Technique'nin yaratıcısı. İnsan bilincinin tekâmülüne adanmış, dünya çapında bir kuruluş olan Energy Extension, Inc.'nin kurucu üyesi. Ruhsallıkla bilimi birleştiren derin bir araştırma kitabı olan Elegant Empowerment'in yazarlarından. Bu kitap, insan enerji anatomisinde gelişimini sürdüren bir sistem olan, Universal Calibration Lattice\’i (Evrensel Uyum Kafesini) belgeleyen ve EMF Balancing Technique ile ilişkisini anlatan ilk kitaptır.

"Üstatlığını Uygula ve En Aydınlanmış Yaşantını Birlikte-Yarat!"

Sevgi Enerjisinde,
Peggy Phoenix Dubro

E-posta: [email protected]


Stephen Dubro

Stephen Dubro

President of The Energy Extension, Inc.

"Feel the energy, allow as it leads you to your innermost truth"

E-posta: [email protected]

ELan Dubro-Cohen

Elan Dubro-Cohen

İdari Başkan Yardımcısı & Operasyon Müdürü

E-posta: [email protected]


Michael Bennett

Michael Bennett

Director of EEI Website Development

Bio to follow.

E-posta: [email protected]


Kathy Pooler

Kathy Pooler

Sertifika & Veritabanı Giriş Departmanı

Kathy, 1997 yılından beri EEI için çalışmaktadır. "Elegant Empowerment" kitabının derlemeleri için kasetleri yazıya dökmekle başlamış, ve sonrasında, şimdilerde 10.000'e yakın EMF öğrenci ve öğretmenlerini içeren veritabanıyla çalışmaya başlamıştır. Aynı zamanda, dünyanın her yanından sertifikalar ve web sitesi talepleri için gönderilen e-postaları da toplamakta, yeni uygulayıcıları veritabanına ve EMF sitesine dahil etmektedir. Ayrıca, öğretmenlerin tüm sertifikalarını da hazırlamakta ve göndermektedir.

Kathy, Norwich, Connecticut'da bulunan kendi ofisinin ve yayıncılık işinin de sahibidir. EEI, onun baş müşterilerinden biridir, ama başka müşterilerine haber bültenleri, broşür, logolar vs tasarlamak için de zaman bulmaktadır.

Kathy, topluluk içindeki faaliyetlerini sürdürmekte ve yerel gruplar ve kuruluşlarla ilişkidedir. Norwich İş & Profesyonel Kadınlar Birliği'ne üyedir ve bu birlik tarafından kariyerinde ve bulunduğu toplulukta sivrildiği için, 2001'in Ekim ayında "Yılın Kadını" seçilmiştir. Ayrıca, Small and Home Office Association of Southeastern Connecticut ile the Rose City Toastmasters Club'ın da başkan yardımcılığını yürütmektedir. İletişim ve Liderlik Programı'nı tamamladığı için,Toastmaster International tarafından ona Competent Toastmaster (yani yetkili ziyafet reisi) ünvanı verilmiştir. Kathy aynı zamanda Southeastern Connecticut Kadınlar Biriliği'nin de aktif bir üyesidir.

"Peggy ve Stephen'e EEI konusunda yardımcı olabilmekten memnun ve Shana ile hergün birlikte çalışmaktan mutluyum."

Saygılarımla,
Kathy

E-posta: [email protected]


Barbara Partarrieu

Bio to follow.

E-posta: [email protected]

EEI’nin birlikte çalıştığı şirketler

VanKirk Media, Inc. / Jim Hooghkirk

Traditional & Flash Subtitling - Closed-Captioning - Translation

Jim Hooghkirk, CEO of VanKirk Media, has been in the film postproduction industry since graduating from UC Berkeley. He started as the first employee of a Burbank-based subtitling company, and grew that operation to be the largest and most respected in the business. Looking for a new challenge, he moved to Vidfilm in Burbank and launched their operation, bringing the technical expertise and customer-service savvy to build yet another successful venture. In 2002 he started VanKirk Media, with the goal of developing new and better technology to serve clients who were looking for products beyond the standard industry offerings.

Jim lives in Orange County with his wonderful family, including three adorable young children. On a typical day they can be found reading, writing, painting and playing with their pets (a fish, three rats, two parrots and a Dachshund). His philosophy: Do your best, do good for others, and expand your mind every day.

E-posta: [email protected]
www.vankirk-media.com


Slingblade Digital / Max Ghezzi

DVD/Video Authoring - Editing - Encoding - Menu Design
Web Video Encoding & Streaming

E-posta: [email protected]
www.slingblade.com


Sedona Media Company / Stage 3 Studios

The Ronald James Television & Media, Inc.
Video Prodüksiyonu

Ron James, birçok programda çalıştığı ve birçok ödül aldığı Florida’daki TV kariyerini terk etti. Florida’da, TV reklamlarında uzmanlaşarak türlü büyüklükteki piyasalar için 200’den fazla reklam üretti. Red Rock Television’de bir danışmanlık işini kabul ettikten sonra, “Conscious Media Projects”de devam etmek üzere Sedona’da kaldı. James’in, Sedona’ya ilk gelişinden beri sürdürdüğü vizyonu, medya için eşsiz fırsatlar sunmaktadır.

E-posta: [email protected]
www.SedonaMediaCompany.com
www.stage3sedona.com


Borello & Asociados Srl. Cine y Video

Animasyon / Kurumsal / Prodüksiyon / Güvenlik / Eğitimsel Belgeseller, Filmleri

E-posta: [email protected]
www.borrellotv.com.ar
www.evolucionarios.tv