The Balancing Work logo - click for Home Page

EMF Balancing Technique, LatticeLogic, Sembol, UCL Tai Ji, Kafes için Yoga, Reflections, The Waves


EEI'nin Dünya Çapındaki Destek Takımı

Gabriel Demaio

Gabriel Demaio

EEI WST in Argentina

Bio to follow.

 

 

E-posta: [email protected]


Justus Lewis

Justus Lewis

EEI WST in Australia

Bio to follow.

 

 

E-posta: [email protected]


Beth Morris

Beth Morris

EEI WST in Australia

Bio to follow.

 

 

E-posta: [email protected]


Eva Van den Broeck

Eva Van den Broeck

EEI DÇDT Belçika

Eva, birkaç yıldır EEI takımıyla yakın bir işbirliği içinde çalışmakta, ve tüm Fransızca-konuşan uygulayıcı ve öğretmenler için iki yıldır bağlantıları sağlamaktadır.

Enerji dengeleme ve spiritüellik dünyasını (yeniden) kucaklamadan önce, Eva'nın geçmişi çoğunlukla bilimsel çalışmalara dayanıyordu. Matematik ve İstatistik Bilimlerinde master derecesi aldı ve dünya çapında iş gören Amerikan kuruluşlarla İnsan Kaynakları alanında ve IT'de orta yöneticilik pozisyonlarında bulundu. Eva, aynı zamanda bir EMF Balancing Technique Uygulama Üstadı ve uluslararası bir Mentor/Denetleyici Öğretmen'dir.

"Köprü görevi görebildiğim için ve bilim ile spiritüellik dünyaları arasında gidip gelerek dil sınırlarının da ötesine geçebildiğim için kendimi şimdi çok kutsanmış hissediyorum. EEI takımının tüm üyeleriyle olduğu kadar, EMF'nin uygulayıcı ve öğretmenler topluluğu ile de bir iletişim akışında olabilmek hem saf bir mutluluk, hem de harika bir gelişme fırsatı. İletişim sağlamak ve köprü görevi görmek, sanki bu yaşantımın önemli bir amacı gibi görünüyor. Ayrıca, etkinlikler sırasında ve Belçika ya da Fransa'da yapılan eğitimlerde, ve Peggy'nin Belçika'yı ziyaretlerini organize ettiğimde, onun için çeviri yaptığım her sefer, kendimi özellikle mutlu, ayrıcalıklı ve onurlandırılmış hissediyorum.

Enerjiyle akmak ve her türlü dil ya da duyarlılık engelini yumuşakça ve neredeyse ışık hızıyla aşmak için, birlikte çalışmayı ve iletişim içinde olmayı sürdürelim!"

Şalom.

E-posta: [email protected]


Gustavo Amorim Carlos de Souza

Gustavo Amorim Carlos de Souza

EEI DÇDT Brezilya

Gustavo 1997'de, büyük bir Brezilya şirketinde metalurji mühendisi olarak kariyerine başlıyordu. Aynı yıl güçlü bir deneyim yaşadı - gördüğü bir vizyonda beyaz bir melek ona, "Korkma Gustavo, çünkü Sevgi, Evrendeki en güçlü enerjidir" dedi.

Bu deneyimden sonra Gustavo, sevgi enerjisi vasıtasıyla insanın muktedir olması için çalışacağına ilişkin derin bir hisse kapıldı. Ve, nereye götüreceğini bilmeden yaşamının kulvarını değiştirmeye karar verdi. Sonraki yıllarda meydana gelen bir dizi eşzamanlı olaylar onu EMF Balancing Technique ve ardından Kryon materyalleri ile tanıştırdı.

2000 yılı, hızlanmış bir dönüşümün ve aydınlanmanın başlangıcı oldu. 2001'de, Gustavo, Aşama I-IV'ün EMF uygulayıcısı, 2002'de EMF öğretmeni, ve 2005'de hem Aşama V-VIII uygulayıcısı, hem de Mentor/Denetleyici Öğretmen oldu. İki uluslararası EMF etkinliğinde deneyimlerini ve anlayışını paylaştı. Aynı zamanda EMF materyallerinin portekizce çevirmeni ve portekizce yayınlanan "Elegant Empowerment" kitabının teknik editörüdür.

"EMF, yalnızca öz/çekirdek enerjinin sevgisini ifade etmek için bir araç değildir! O aynı zamanda, insanlığın sahip olabileceği en aydınlanmış yaşamı tezahür ettirmesine kendini adamış sevecen bir ailedir!"

E-posta: [email protected]


Marianne Kuwabarra

Marianne Kuwabarra

EEI WST in Canada

Bio to follow.

 

 

E-posta: [email protected]


Gisèle Proulx

Gisèle Proulx

EEI DÇDT Kanada

Gisèle Proulx'ın 20 yıllık bir hemşirelik kariyeri var. Mesleğini icra etmeye başladığı günden itibaren, hastalıkların nedenlerini ve hastalarının sahip olduğu iyileşme potansiyelini algılayabiliyordu. 1980 yılında, bir kişisel ve ruhsal gelişim yolculuğuna çıktı. Bütünsel iyilik haline farklı yaklaşımları, özellikle de enerjisel yöntemleri araştırdı: Şiatsu, Kutupluluk Terapisi, Sağaltıcı Dokunuş ve Reiki bunlardan bazısıydı.

1995'de, şirketlere kişisel gelişim eğitimleri ve destekleri sunduğu Multi-Dimensions şirketini kurdu. İnsanların dengelenmesine, potansiyellerini aktive etmelerine, yaratıcılıklarını kullanmalarına ve kuruluş içindeki rollerine ilişkin yeni bir vizyon edinmelerine destek vermektedir.

1999'da Montreal'de Peggy'nin verdiği UCL seminerine katılan Gisèle, EMF ile tanıştı. UCL'nin olanaklarına ve basitliğine, ve Peggy'den yayılan ışığa hayran oldu. Teknikte ilerleyerek Aşama I-VIII uygulayıcısı ve bir Mentor/Denetleyici Öğretmen oldu. Peggy'nin Montreal'e yaptığı ziyaretlerin organizasyonlarına da katıldı. Ayrıca, EEI için Fransızcaya çevrilen metinlere ve el kitaplarına yardımcı olmaktadır.

Şimdilerde Gisèle, bir yandan iş dünyasıyla çalışırken bir yandan da EMF Balancing Technique'ni uygulamakta ve öğretmekte, sübtil olanla maddesel olanın birleşmesine - tutkuyla - izin vermektedir.

"EMF, bana enerjisel yolumdaki bilmecenin eksik parçasını getiren, hayatımın değerli bir armağanıdır. Derin bir topraklanma, gelişme sürecimin bütünlenmesi ve kendi kalıplarımın çiçek açması gibi etkileri oldu.

İnsanlarla, bu yumuşak ve zarif enerjisel rezonansın Sevinç ve Sevgisi içinde iletişim kurup paylaşmak, muhteşem bir şey.

İnsanlığın uyanışına katkıda bulunmaktan ve insanların yaşamlarında kendi ışıklı tanrısal doğalarıyla yeniden-bağlantı kurmalarına yardımcı olmaktan onur ve şükran duyuyorum."

E-posta: [email protected]


Barbara Parterrieu

EEI WST in Chile

Bio to follow.

 

 

E-posta: [email protected]


Thea Sieber

Thea Sieber

EEI DÇDT Almanya

Bio to follow.

 

 

E-posta: [email protected]


Michael Schaefer

Michael Schaefer

EEI DÇDT Almanca konuşan Ülkeler

Michael, EEI takımıyla yıllardır içiçe çalışıyor.

"Kişisel yolculuğum 1985'de başladı. Türlü seminerler ve yaşam akışı beni EMF Balancing Technique'ne götürdü. Hem heyecanlıydım, hem de merak etmiştim, onun için de çok geçmeden uygulayıcılık eğitimini aldım. Uygulaması basit ama güçlü ve etkili şeyleri hep sevmişimdir. Sadece bir yıl sonra Uygulama Üstadı olmuştum. Dünyanın her yanından insanlarla tanışmaktan ve yeni enerji dinamikleriyle çalışmaktan gerçekten zevk alıyorum. EMF Balancing Technique, kendi gelişimimde çok önemli bir yer tutuyor. Bu Sonsuzluk İfadesi yolunda olmaktan - ya da onun içinde oturmaktan mutluyum. Böyle bir takımla çalışmak gerçekten harika."

E-posta: [email protected]


Isabel Zaplana

EEI WST in German-Speaking Countries

Bio to follow.

 

 

E-posta: [email protected]


Stelios Karakasidis

Stelios Karakasidis

EEI DÇDT Yunanistan

Bio to follow.

E-posta: [email protected]


Agoritsa Triantoyianni

Agoritsa Triantoyianni

EEI DÇDT Yunanistan

1985 yılında İşletme'den mezun olan Agoritsa hemen iş dünyasına atıldı. 1988'de, geçmişi 1976 yılına dayanan çocukluk aşkıyla evlendi. Çok geçmeden yoğun sağlık sorunları yaşamaya başladı. Birkaç ameliyattan ve sürekli doktorlara taşındıktan sonra, bir şeylerin doğru olmadığını ve yaşantısının, sağlığının ve iyilik-halinin sorumluluğunu aktif olarak ele almak zamanının geldiğini anladı. Arayışı böyle başladı.

Birkaç yıl sonra, 1998'de, yaşantısındaki herşey sanki daha da çöküyordu. Bir dizi acı olaydan sonra evliliği sona erdi, işini bıraktı ve yeni bir bölgeye taşındı. Kendine ve yaşantısına iyice bakabilmek amacıyla bir süre çalışmamaya karar verdi. Ancak tüm bu olaylar olurken, bir şekilde, yaşam için ona ikinci bir şans tanındığını ve bu fırsatı elinden kaçırmayacağını, içinin derinliklerinde hissediyordu.

Kendini tüm düzeylerde "şifalandırmak" amacıyla 1999'da türlü seminerlere ve sınıflara katılmaya, ve farklı şifa yöntemleri öğrenmeye başladı. 2001 yılında EMF Balancing Technique ile tanıştırıldı ve içinin derinliklerinde, aradığının bu olduğunu anladı.

Aynı yıl, İleri Uygulayıcı, 2002'de öğretmen, 2003'de Aşama V-VIII uygulayıcısı, 2005'de Mentor/Denetleyici Öğretmen ve Yunan Gracious Spirit Council'in üyesi oldu. Agoritsa, Kryon Book VII - Letters From Home (Kryon - Yuvadan Mektuplar) kitabını da Yunancaya çevirdi.

"Geriye baktığım zaman, her türlü düzeyde gerçekten kuantum sıçramalarını çok kısa bir zamanda yaptığımı görüyorum. Değişimler muazzamdı, şifa derindi, ve hepsi de olabilecek en zarif biçimde gerçekleşti. EMF Balancing Technique, kesinlikle dünyamı değiştirmek için bir biletti. Bu teknik, bilinçli bir tekamül işlemi ve bu değişim zamanlarında insanlık için de değeri biçilemez bir armağan. Ve ben bunun için gerçekten çok müteşekkirim."

E-posta: [email protected]


Maria Somi Kovacs

Maria Somi Kovacs

EEI DÇDT Macaristan

Maria, üniversitenin ziraat bölümünden mezun olduktan sonra birkaç yıl tarımsal üretimde ve Macaristan'ın Tarım Bakanlığında çalıştı.

Kendi değişim sürecinde 1983 yılında Birleşik Devletler'e taşınan Maria, oradaki fırsatların geniş yelpazesini fark ederek, kendini-tanımak ve kendini-ifade etmek adına birçok yeni teknik denedi. Bu süre içinde, Maria, içsel ışık ve ses için meditasyonlar yaptı ve ses terapisini öğrendi. Aynı zamanda, önce Seth'in kanallık mesajlarıyla, sonra da Kryon kitaplarıyla karşılaştı. “Bu öğretiler o zamandan beri sürekli olarak bilincimde özümseniyor."

2003 yılının Kasım ayında Kryon VII.Kitap - Yuvadan Mektuplar'ı okuyup da Kozmik Kafesle, İnsanın Elektromanyetik Alanı arasındaki bağlantıyı, ve kendini muktedir kılmak için bunun uygulanabilirliğini öğrendiğinde, esinlenmeleri doruk noktasına ulaştı. Aynı kitapta EMF ile ilgili bölümü gördü. “Bu, benim için, yaşam-kontratımla yüzleştiğim ve onu fark ettiğim an oldu."

Maria, Aşama I-IV uygulayıcılık eğitimini Mart 2004'de tamamladı. Üç ay sonra Macaristan'a geri döndü ve o ülkedeki tek EMF uygulayıcısı olarak işini başlattı. Eylül 2004'de, alıcılarına Aşama V-VIII seanslarını da sunabilmesini sağlayan Uygulama Üstatlığı eğitimini Peggy'den Almanya'da aldı. Bazı alıcıları, EMF uygulayıcısı olmaya ilgi duyduklarını ifade ettiklerinde, Maria'nın da bir sonraki adımı belli olmuştu. Böylece, Kasım 2005'de, Aşama I-IV'ün Öğretmenlik Eğitimine katıldı.

"Ben, yaşam-kontratımı bulduğumun farkındayım ve bunu kutluyorum."

E-posta: [email protected]


Tamar Genisher

Tamar Genisher

EEI DÇDT İsrail

Tamar, kişisel arayışına "perde arkasında" başladı - bir mimar olarak evler tasarladı, bir fotoğrafçı olarak dünyayı dolaştı, ve bir dansçı olarak da insan bedeninin sınırlarını deneyimledi ve spiritüalite ile biyolojiyi bütünleştirmeye çalıştı. Farklı yüzleri ve kültürleri araştırdı, ama hep büyük benzerlikler gördü!

Tamar 23 yıldır, enerjinin farklı yanlarını, türlü dengeleme ve "şifa" yöntemlerini inceledi, öğretti ve onlarla çalıştı (kristaller, mineraller, Yerküre enerjisini temizlemek ve dengelemek, Feng-Shui ve daha birçokları), yaşadıkları, çalıştıkları ve bulundukları çevreyi ve alanı temizlemede insanlara yardımcı oldu. İnsanların kendi kişisel gelişimine, muktedirliklerine ve dönüşümlerine, zarif ve sevgi-dolu bir biçimde rehberlik ve yardım etti.

Birçok yıl mistisizme, ezoterik teorilere ve enerji kalıplarına açık olduysa da, hâlâ bunların gerisindeki 'gizemi' aradığını gördü. Peggy, Stephen ve EMF Balancing Technique® ile karşılaşması, çalışmalarındaki doğal ilerlemenin bir parçası, spiritüel yolunun eşzamanlı ve önemli bir kilometre taşı, tekamülünün anlamlı bir dönüm noktasıydı.

Tamar, Aşama I-VIII uygulayıcısı, ve bir Mentor/Denetleyici Öğretmen'dir. İsrail'de, EMF çalışma kitaplarının ve ürünlerinin siparişine yardımcı olmaktadır, EMF eğitim materyallerinin çevirmenidir ve 2005 İsrail EMF Eğitimleri'nde Peggy'nin çevirmenliğini üstlenmiştir.

"Dünyanın her yanında insanlar, kendi tanrısal doğalarına uyanıyor ve diğer insanların da hatırlamasına yardımcı oluyor…

Kryon'un başlattığı gezegensel değişimleri tamamlayan insan grubunun bir parçası olarak, bu zamanda, bu amaçla ve burada bulunduğum için mutluyum.

Hizmet edebilme ve EMF Balancing Technique'nin güzelliğini paylaşabilme fırsatı için şükran duyuyorum - alıcılarım ve öğrencilerim bu enerjiyi deneyimliyor ve kendi içsel ışıklarıyla ve onları çevreleyen insanlıkla gerçek bir sevgi bağını oluşturan 'gerçek Benliğin' sevinç halini kucaklıyorlar; hepimizin yalnızca TEK bir SEVGİ enerjisi olduğumuzu kabul ediyorlar!

EEI'nin Dünya Çapındaki Destek Takımının bir parçası olmaktan onur duyuyorum."

E-posta: [email protected]


GianPaolo Vantaggi

GianPaolo Vantaggi

EEI WST in Italy

Bio to follow.

E-posta: [email protected]


Naomi Chadran
Rae Chadran

Rae & Naomi Chandran

EEI DÇDT Japonya

Rae ve Naomi Tokyo'da yaşıyorlar ve Japonya'daki EMF etkinliklerini oluşturup koordine ediyorlar, ve EEI ile iletişimi sağlıyorlar. Rae planlamayı gerçekleştirirken, Naomi günlük işlerle uğraşıyor ve EMF eğitim materyallerinin birçoğunu Japoncaya çeviriyor. Naomi, Peggy'nin 2005'de Tokyo'da verdiği seminerin de çevirmeniydi.

Aynı zamanda Reiki ve Yoga uygulayıcısı olan Naomi, Yoga'yı Hindistan'da ve dünyanın başka bölgelerinde öğrendi. Rae, muhasebe müdürü olarak bir yayınevinde çalışıyor.Onlar her yaşamı onurlandırıyor ve yaşamlarını yardımsever bir biçimde yaşamayı insanlara öğretmekten keyif alıyorlar. Rae, aynı zamanda Amma ve Gaia enerjilerine kanal oluyor, ve Japonya'da yapılan Lee Carroll/Kryon seminerlerinin evsahipliğini üstleniyor. Rae ve Naomi, kızları Ahnya ile birlikte yaşıyorlar.

Rae, daha erken yaşlarda enerjinin prosedürünü ve hareketini merak etti. İçinin derinliklerinde, yaşantımızı her yönüyle kendimizin yarattığını bilmesine karşın, bunun nasıl yapıldığının ve en önemlisi de zarif bir biçimde nasıl yapılabildiğinin mekaniğini bilmek istedi. Rae, her zaman, kendi bedenimizdeki ruhun doğasını anlamada elektromanyetik enerjinin çok önemli bir unsur olduğunu hissetti. Ayrıca, %100 ŞİMDİ'de olmanın, %100 fiziksel bedenin içinde olmakla aynı anlama geldiğini de biliyordu. İlk kez EMF Balancing Technique ile ilgili bilgiyi okuduğunda, sanki bir ampul yandı.

"Bizi, EMF Balancing Technique'ni daha ayrıntılı araştırmaya yönelten asıl faktörlerden biri, gezegen üzerinde değişen enerjiyi ve değişiklikleri incelerken, bu değişim zamanında ve insanlığın gelecek nesilleri için, yeni bir enerji tarzına gereksindiğimizi görmek oldu. EMF Balancing Technique'nin sadece bu nesile değil ama doğmakta olan nesillere de yardımcı olabileceğini gördük. Buna duyduğumuz ilgi bu yüzden."

E-posta: [email protected]


Adriana Colotti Comel

Adriana Colotti Comel

EEI WST in Mexico

Adriana 2000 yılından beri bir EMF uygulayıcısı ve öğretmenidir. Mexico City'de başarılı bir EMF ofisini yönetmekte ve yüzlerce EMF seansı vermektedir. Aynı zamanda da çok başarılı bir EMF öğretmeni olan Adriana, şimdilerde bir Mentor/Denetleyici Öğretmen'dir. 2004 yılından bu yana, Peggy Phoenix Dubro'nun "canlı" İspanyolca çevirmeni olarak hizmet etmektedir.

Adriana, uygulayıcı ve öğretmen elkitaplarını da içeren EMF materyallerinin çevirilerini de yapmış ve şimdi kitapların İtalyancaya çevrilmesi üzerinde çalışmaktadır. EMF'nin on-line dünya magazininin de İspanyol editörüdür ve bu dergiye kendi yazıları ve şiirleriyle katkıda bulunmaktadır.

2005'in sonlarında, Adriana daha fazla sorumluluk üstlenerek EMF ile olan ilgisini genişletmiş ve daha yakın bir işbirliğine girerek birçok kısımdan oluşan EEI kuruluşunun tüm bölümlerini desteklemeye başlamıştır.

Mexico Universitesinin sosyoloji bölümünden mezun olduktan sonra, Eğitim Bakanlığı ve bazı özel kuruluşların programlarında bir sosyolog olarak çalışırken, hep ülkesindeki farklı toplulukları kapsayan gelişimsel projelerde yer almıştır.

Adriana ayrıca, bir sigorta komisyoncusu olarak iş dünyasında ve tamamlayıcı tıp alanında da deneyim sahibidir ve önceleri Duygusal Salıverme yöntemiyle çalışmıştır.

"Ben şimdi kendimi tümüyle EMF Balancing Technique çalışmasının tüm yönlerine adadım, ve onun her bir yanını seviyorum ve ailem olarak gördüğüm bu harika insanlardan oluşan takımla ilişki içinde olmaktan onur duyuyorum. Teşekkür ederim."

E-posta: [email protected]


Leon Schmetz
Annemieke Huijben

Annemieke Huijben & Leon Schmetz

EEI WST in Netherlands

Bios to follow.

E-posta: [email protected], [email protected]


Clemens-Nadja

Clemens-Nadja

EEI WST in Netherlands & France

Bio to follow.

 

 

E-posta: [email protected]


Pauline Baker

Pauline Baker

EEI WST in New Zealand

Bio to follow.

 

 

E-posta: [email protected]


Jannette Hopkins

Jannette Hopkins

EEI DÇDT Yeni Zelanda

Jannette hep müşteri ilişkileri, personel yöneticiliği ve işletme yöneticiliği gibi işlerde çalışmıştı. Onun insanlara olan sevgisi ve yaratıcı takipçiliği, aktif olarak takımların eğitilmesinde yer almasında, koçluk yapmasında ve bir danışman gibi başkalarına yardım etmesinde rol oynadı.

Jannette, 1998'de EMF uygulayıcısı oldu ve EMF Balancing Technique ile hemen rezonansa girdi. Çok özel, ancak yine de çok tanıdık bir şey bulduğunu kalbinde biliyordu. 2000 yılında, Jannette Aşama I-IV'ün öğretmeni oldu ve şimdilerde Aşama I-VIII uygulayıcısıdır. EMF Balancing Technique'ni Yeni Zelanda'lılara öğrettiği gibi, deniz aşırı öğrencilere ve alıcılara da öğretmekte ve seanslar vermektedir. Böylesine güzel insanlarla etkileşimde bulunmak ve ılımlı değişimlerden tutun da yaşamın tümüyle değişmesine kadar türlü değişimlere tanıklık etmek, Jannette için ödüllendirici ve harika bir yolculuk oluyor. Jannette, EMF Balancing Technique'nin basit ama sistematik işlemini ve olumlu sonuçlarını seviyor.

Jannette, EEI Dünya Çapında Destek Takımı'nın bir parçası olarak EMF eğitim malzemelerinin, sertifikaların ve EMF ile ilgili ürünlerin Yeni Zelanda'daki dağıtıcısıdır. Böyle başarılı bir takımla - aileyle çalışmak onun için bir zevk ve onurdur.

E-posta: [email protected]


Oksana Khalvashi

Oksana Khalvashi

EEI WST in Russia

Bio to follow.

 

 

E-posta: [email protected]


Sylvie Duran & Robert Munck

EEI DÇDT İspanya

Sylvie ve Robert, Aşama I-IV'ün Mentorları ve Denetleyici Öğretmenleri, ve Aşama I-VIII uygulayıcılarıdır. Bilimsel ve spiritüel kitaplar basan Vesica Piscis yayınevinin kurucu üyeleridir. Elegant Empowerment ve The Little Book on EMF kitaplarını İspanyolca basmışlardır. Robert ve Sylvia, kızları Clara ile birlikte, İspanya'da Peggy'nin organizasyonlarını üstlenmişlerdir. İspanyol EMF etkinliklerini duyurup koordine ederler ve EEI ile iletişimi sağlarlar.

Sylvie Duran

Sylvie Duran

Sylvie, psikolojiden mezun olmuş ve insan kaynakları ile grupların organizasyonu ve motivasyonunda uzmanlaşmıştır. Çalışanlara ve işsizlere yönelik kişisel gelişim seminerlerine odaklanan ve insanların yaşamlarını yeniden yaratmalarına yardımcı olmayı hedefleyen bir danışmanlık şirketini 7 yıl yönetmiştir.

2000 yılında Kryon bilgileri, Peggy Phoenix Dubro ve EMF Balancing Technique ile karşılaşması, yaşamında ve çalışmasında ona yeni ufuklar açtı. O zamandan beri biyoloji ile spiritüelliğin birleşmesini birlikte-yarattı, ve bu çalışmalar kendi yaşantısında mutlu eşzamanlılıklara ve EMF alıcılarında da inanılmaz değişimlerin tanığı olmasına neden oldu. Eşi Robert Munck ile, spiritüellik ve bilim arasında köprüler kurulmasını sağlayan yeni keşifler üzerinde çalışmaktadır. Bu kavramı ve uygulanmasını geliştirmek amacıyla Self Empowerment Institute'u kurmaktadır.

"Bu zamanlarda yaşadığım için çok heyecanlıyım, çünkü bizler insan olarak, kendi tanrısal gücümüzün daha fazlasına erişebiliyoruz. EMF Balancing Technique, bunu sevecen ve saygıdeğer bir biçimde gerçekleştirmenin en hızlı yolu. Ben bu takımın bir parçası olmaktan onur duyuyorum, çünkü bir amaca yönelik bütünlük ve karşılıklı destek arzumu paylaşıyorlar ve insanlık şimdilerde bundan çok yararlanabilir."

Robert Munck

Robert Munck

Bilim ve matematik mezunu olması, yeniliklere/buluşlara açık meraklı doğası, onu profesörlük, marangoz, ikinci-el mobilya satıcısı, mimar, ve atlara duyduğu sevgi gibi farklı ilgi alanlarında deneyimlere itti.

1980'de kişisel bir kendini-bilme ve spiritüellik yolculuğuna çıktı ve sonunda terapist oldu. 20 yıllık arayış ve kişisel gelişim dönemi boyunca amacı hep, bilimle spiritüelliği birleştirmek oldu.

"EMF Balancing Technique ile ilk temasım yoğun bir sevgi deneyimi oldu. Kendi yaşamımdaki ve alıcılardaki harika etkileri gördükten sonra, 2000 yılının Ekim ayında EMF Balancing Technique'ni öğretebilmek amacıyla eğitim almaya karar verdim. O zamandan beri, bu özel enerjiyi paylaşmak için İspanya'nın ve Güney Amerika'nın her yanını dolaştım. Bu çalışma, içimizde var olan sevginin, bütünlüğün ve tanrısal gücün mükemmel bir biçimde birleşmesiyle meydana gelen ve insanlık aileme karşı hissettiğim derin bağı oluşturuyor. Bu armağanı dünyanın her yanına dağıtan EMF takımıyla çalışmaktan mutluyum.

EEI'nin harika insanlardan oluşan bu takımıyla çalışabilme, onların deneyimlerinden, yeteneklerinden ve bilgeliklerinden öğrenebilme ve zevklenme fırsatına sahip olduğum için müteşekkirim."

E-posta: [email protected]


Lina Esposito
Michael Bennett

Lina Esposito & Michael Bennett

EEI DÇDT İngiltere

Bios to follow.

E-posta: [email protected]


Silvia Di Landro

Silvia Di Landro

EEI WST in Uruguay

Bio to follow.

E-posta: [email protected]Mary Jayne Collins

Mary Jayne Collins

EEI DÇDT ABD

Mary Jayne, California State University'den mezun olup master derecesini de aldıktan sonra, California Evlilik/Aile Terapistliği lisansını 1980'de aldı. Columbia Pacific University'de doktorasını yaptı. 1989 yılında Mary Jayne, enerji çalışmalarıyla ilgili ilk eğitimini aldı. Enerji çalışmasını, kendi psikoterapileri uygulamalarıyla birleştirdi ve bazı yeni enerji yöntemlerini öğrenmeyi sürdürdüğü gibi, bazılarını da öğretti.

Mary Jayne EMF Balancing Technique'ni, 1999'da Lee Carroll ile konuşurken duydu ve hemen Öğretmen Eğitimi'ni de içeren eğitimleri aldı. EMF, yumuşaklığı ve güçlülüğü nedeniyle en sevdiği enerji yöntemi oldu. Enerji çalışması yapan bir terapistken, bazı terapiler de yapan bir enerji işçisine dönüştüğünü söylemeyi seviyor. Mary Jayne bir Denetleyici Öğretmen ve Aşama V-VIII uygulayıcısıdır. 2001 yılında, İsrail'e gitmesi ve Peggy'nin verdiği Aşama I-IV eğitimine katılması için Peggy ve Steve'den davet aldı.İlk kez İsrail'e gidiyordu ve olabildiğince çok yer görmekten mutlu oldu.

Mary Jayne, son birkaç yıldır, Shana ve Stephen'in ona yönlendirdiği e-postaların bazılarını yanıtlamak için gönüllü oldu.

"Kendilerini EMF Balancing Technique'ni dünyaya sunmaya adayan ve inanılmaz bir çabayla çalışan Peggy ve Stephen'i onurlandırıyorum."

E-posta: [email protected]Edmund Gergerian

Edmund Gergerian

EEI WST in USA

Bio to follow.

 

 

E-posta: [email protected]