The Balancing Work logo - click for Home Page

EMF Balancing Technique, LatticeLogic, Sembol, UCL Tai Ji, Kafes için Yoga, Reflections, The Waves


Onaylar ve İzlenimler

Onaylar

Peggy'nin tüm yaşam alanıyla ilgili yenilikçi çalışması, bizi kendi içimizde sevgi, şifa ve huzurun başladığı yere götürüyor. Onun teknikleri hem pratik ve etkili, hem de işe yarıyor!
Gregg Braden - İsaiah Effect, The God Code, The Divine Matrix kitaplarının yazarı

Peggy Phoenix Dubro tarafından geliştirilen EMF Balancing Technique, iyilik, denge ve geniş bir farkındalık sağlayan, engin ve derin bir anlayış içeren bir yöntemdir. Bu yöntemin yaratıcısı, mümkün olan en büyük hizmette bulunma amacını açıkça ortaya koymuştur.
Dr. Todd Ovokaitys, BA, MD - Gematria Products, Inc. Lazerle Enerjilendirilmiş Beslenme Takviyeleri

Peggy Phoenix Dubro, Dünya gezegeninin suretini değiştiren, gerçekten çok-boyutlu bir Yeni Enerji yöntemi geliştirdi. İnsanın muktedir olmasına Peggy'nin kullandığı pratik yaklaşım, etkili bir biçimde insanlara ulaşmakta ve kendi yaşamlarının yönetimine sahip olmalarına yardımcı olmaktadır. EMF Balancing Technique, insanoğlunun benzeri görülmemiş bir tekâmül sürecinde olduğu bu zamanlarda, gerçekleşecek geçiş için çok kabul gören bir araçtır.
Steve Rother - Group'un Sözcüsü

EMF Balancing Technique hızla, Yeni Enerjide yürüyenlerin erişebileceği en pratik ve etkili programlardan biri haline geldi.
Geoffrey Hoppe - Crimson Circle (Kırmızı Çember)

Peggy, insanlığı çoğu kişiden farklı görüyor… o size hiç yargısız bakıyor, ve o, diğer öğretmenlere ve başka enerji yöntemlerine de yargısız bakıyor. Çünkü o, kalbin bütünlüğünü ve niyetini anlıyor. Ve o nedenle, bu büyük öğretmenin bugün burada, bu gezegende bulunması, kaza eseri değildir.
Kryon - Lee Carroll kanalıyla

İzlenimler

EMF Balancing Technique ile hissettiğim bağlantı, şimdiye kadar çalıştığım kişilerle ve çocuklarla en güçlü olan bağlantı, ve fiziksel, duygusal ve zihinsel iyilik konusunda da şaşırtıcı sonuçlara sahip. Bu çalışmayı çok seviyorum. Her EMF seansı verdiğimde onur duyuyorum. Gerek alıcılarımın yaşantılarında gerekse kendiminkinde o dönüşümün, gelişmenin ve muktedir olmanın meydana geldiğini gördüğümde, kalbim Kutsallık ve Sevgi ile doluyor.
Tatiana Blishenko - FL ABD

İlk UCL kursumu 11.11.01'de verdim. Sınıf inanılmazdı; hem çok eğlendik, hem de ÇOK ŞEY öğrendik! Sınıf, şans eseri 3:33'de bitti ve bitiminde öyle bir rüzgar çıktı ki arka kapı ardına kadar açıldı, sanki evren bize bir işaret veriyordu. Yaşamımda seçtiğim yolu yürüdüğümü hissettiğimi bilmenizi istedim. EMF ile çalışmak yaşantımı değiştirdi. Örneğin, bir "Öğretmen" olarak insanların önünde konuşabileceğimi hiç düşünemezdim bile. Öğretmen kalıplarının enerjisinin ve sözcüklerin öylecene aktığını hissettim. Hatta günlük yaşantımın daha fazla açıklıkla, berraklıkla bezendiğini de fark ettim. EMF ile çalışmak, aşık olmak gibi bir şey!
Shana Dubro-Cohen - AZ ABD

Ben, EMF Balancing Technique kadar güçlü ancak yaşam değiştirebilen hiç bir şey deneyimlemedim. Bu çalışmaya çekilenler, kendi sonsuz doğalarının genişleyen bir farkındalığını deneyimleyebildikleri gibi, güç ve dinginlik içeren aydınlanmış bir gerçekliği de bilinçli olarak birlikte-yaratmayı öğrenebilirler. Ruhunuzun bir sonraki adımını atmaya hazır mısınız?
Rhonda L. Hodges - ABD

Sağlık ve genel iyilik haline yaptığım kişisel yolculuk beni EMF Balancing Technique'ne götürdü. Uygulayıcı olduğumdan beri yalnızca kendimde değil, birçok kişinin yaşamında derin ve kalıcı değişimlerin gerçekleştiğine tanık oldum. Bu deneyimin bir sonucu olarak, her birimizin içinde var olan olasılıkları açığa çıkartmada başkalarına yardımcı olmaya kendimi daha da derinden adadım. Artan bir iyilik halini getiren kapasiteni geliştir ve gerçekliğini yaratmada nasıl aktif bir rol üstlenebileceğini öğren.
Julie Nicholson - AZ ABD

Bu enerjiyle çalışmayı seviyorum. Onun yumuşak ancak güçlü olduğunu görüyorum ve alıcıların, seansın başlangıcıyla sonu arasında nasıl değiştiklerini görmekten keyif alıyorum.
Kate Paterson - Avustralya

Bu sevinç dolu çalışmayı, ona çekilen insanlarla paylaşmak benim için bir onur ve mutluluktur. Ben, EMF Balancing Technique'nin harika bir ifade olduğunu - ruhsal açıdan güçlenmiş bir insan olarak yaşamanın ne anlama geldiğini öğrenmenin, yaşam yolculuğumun en yüksek noktası ve genişlemesi olduğunu hissediyorum. EMF Balancing Technique, kişinin ruhsal gelişimini hızlandırmak amacıyla ve özgün niyetler aracılığıyla bilimi ruhla ahenk içinde birleştiriyor.
Alba Peart - AZ ABD

Ben EMF Balancing Technique'ni öğretmeye ve uygulamaya, yaşamlarını değiştirmeyi ve dönüştürmeyi seçen insanlarla tanışıp çalışmaya bayılıyorum. Bu sistemle çalıştığımda öylesine bir kutsallık ve koşulsuz sevgi hissi geliyor ki. Alıcılarla çalıştığımda ve eğitim verdiğimde, EMF Balancing Technique'nin derin, ince, güçlü ve muktedir kılan bir yöntem olduğunu gördüm, ve EMF'nin dünya çapındaki organizasyonunun bir parçası olduğum için de kendimi kutsanmış hissediyorum.
Julie Ramige - Avustralya

Bu çalışma, yaşantımda daha çok dinginlik, sevinç ve denge deneyimlememi sağladı. Her günün getirdiği deneyimleri daha özgürce ve içsel bir kuvvetle takdir ediyorum. Evrensel Enerji ile olan bağımı onurlandırıyorum ve alıcılarımın da bu sınırsız enerji kaynağı ile bağlantı kurduğunu bildiğim için EMF Balancing Technique'ni uygulamaktan çok mutlu oluyorum. Bu seanslar, yaşantısında olumlu değişimlere açık olan ve kim olduğunun daha fazlasını deneyimlemeyi Seçen sizler için!
Jan Sloan - Avustralya

Show More Testimonials »

« Show Fewer Testimonials

Alıcılarıma EMF Balancing Technique çalışmasını sunabilmek beni heyecanlandırıyor. Yaşantılarında olumlu değişimler oluşturmak için EMF Balancing Technique ile niyetleri birleştirmeleri beni çok sevindiriyor.
Marcy Adams - CO ABD

Ben EMF Balancing Technique ile, masaj okuluna girmeden hemen önce karşılaştım ve bu çalışmanın sonucu olarak yaşantımda büyük değişiklikler deneyimledim. Kendimi minnetle bu çalışmayı başkalarıyla paylaşmaya, ruhsal muktedirliğin sevinç dolu ifadesine izin veren ve doğuştan gelen şifa yetenekleriyle bağlantı kurmada onlara yardımcı olmaya adadım.
Libet Barnes - LA ABD

Üstat olmanın anlamına ilişkin bir paradigma değişimi. UCL'nin pratik kullanımı tüm enerji anatominizde bir denge yaratırken - salıvermeyi öğrenin; yeni ve birlikte-yaratılan bir yaşam için yeni elektriksel bağlantılar oluşturmayı öğrenin!
Anna Baudrain - Avustralya

Bu tekniğin bir alıcısı olarak edindiğim muktedir-olma hali, başka insanların da buna ulaşmasına yardımcı olmam için bana esin kaynağı oldu. Çıktığım bu yolculukta, bir uygulayıcı olmanın ve insanlara, yaşantılarındaki potansiyellere tam olarak ulaşmalarında yardımcı olmanın heyecanı içindeyim.
Janet Benner - Kanada

Seanslar derin bir gevşeme ve kim olduğunuzun daha fazla deneyimlenmesi fırsatını sunuyor. Ben bu işlemi ailem ve arkadaşlarımla, ve bu çalışma sayesinde yaşantıma giren yeni arkadaşlarla paylaşmaktan keyif alıyorum. Ben, yaratabileceğim en aydınlanmış yaşantımı birlikte-yaratmayı sürdürürken, dünyam da zenginleşmeyi ve daha da güzelleşmeyi sürdürüyor.
Cindy Bergbower - FL ABD

Ben bir EMF Balancing Technique uygulayıcısı oldum. O zamandan beri verdiğim seanslarda muazzam deneyimler yaşadım. Bu çalışmanın hem kendimizle, hem de hepimizin bir parçası olan evrensel enerjiyle iletişim kurmanın çok besleyici ve güzel bir yolu olduğuna inanıyorum. Bu tekniğin, stresi azaltmak, daha iyi bir sağlık ve kişisel bir güçlenme olarak sonuçlandığını deneyimledim.
Danielle Bulmer - NJ ABD

VAAY! Yaşamım nasıl da olumlu yöne döndü! Ben EMF Balancing Technique'ne çok çekilmiştim ve Temel ve İleri uygulayıcı eğitimimi tamamladığımdan beri de yaşantımın kontrolü benim ellerimde. Duygusal olarak dengedeyim, sevgi yayıyorum ve doğru yaşam yolumdayım.
Sophie Chamberlain - Avustralya

EMF Balancing Technique, deneyimlediğim ve gözlemlediğim en güçlü enerji yöntemlerinden biri. Sık sık yüksek sesle, "Bir EMF Balancing seansından daha güzel bir armağan olamaz" diyorum. EMF Balancing Technique'ne "niyet ederek, harekete geçerek ve kendileri için yeni bir gerçeklik yaratarak" aktif olarak katılan alıcıların, yaşantılarında derin değişimler deneyimlediklerini tekrar tekrar izledim.
Larry Cluff - VR ABD

Ben bir EMF Balancing Technique uygulayıcısı olmaya yönlendirildim ve bu heyecan verici ve önemli çalışmanın bir parçası olduğum için kendimi ayrıcalıklı hissediyorum. Enerji ile çalışmaya ve alıcılara, kendi sağlıklarında ve ilerlemelerinde denge sağlamak konusunda yardımcı olmaya bayılıyorum.
Kaye Cooke - WI ABD

Bu teknik beni, ailemi ve çevremdeki herkesi zenginleştirdi. Onu tüm insanlığın, özellikle de benim insanlarımın, Arapların deneyimlemesine niyet ediyorum. Gerek içsel dinginliğim, gerekse yakın bir gelecekte tüm insanlar ve ülkeler arasında gerçek bir barışın hüküm süreceği inancım güçlendi! Bu muazzam tekniğin yaratıcısı Peggy'e binlerce teşekkür.
Naeema Darausha - İsrail

EMF Balancing Technique ile çalışmak ve onu uygulamak büyük bir mutluluk. Bu enerji çalışmasını kullanarak yaşantımda bir dolu harika değişiklikler deneyimledim. Seanslar çok rahatlatıcı ve artık gereksinilmeyen şeyleri salıvermenize, ve gerçek kimliğinizin daha büyük bir bölümünün yeniden dengelenmesine yardımcı olabiliyor. Ben bir ışık işçisi olarak, yaşamlarını şifalandırmak ve dengelemek isteyen kişileri desteklemek için varım, ve bu çalışmaya da bu nedenle çekiliyorum.
Melissa Darbey - Avustralya

Bu harika enerji akışı bilimi için açtığınız ayrıntılı ve parıltılı izi organize ettiğiniz için teşekkürler. Ben bu fırsata nail olduğum için, kuruluşta yer alabildiğim için onur duyuyorum, ve "Rock Reno"da biraraya gelen böylesine coşkulu ışık işçilerinin bir üyesi olduğum için de kendimi kutsanmış hissediyorum. Bu, güzel bir dostluğun başlangıcı olsun!
Sharon Dougan - AZ ABD

Uygulama ve öğretme yoluyla bu güzel ve sevinç dolu enerji çalışmasını paylaşmak bizim için bir ayrıcalık oldu. EMF Balancing Technique, hem bilimsel, hem de ruhsal, ve hepimizin evrenle olan bağlantısının açılmasına yardımcı olabilir. Gerginlikleri atmanın, kim olduğumuzun daha fazlasını deneyimlemenin, ve günlük yaşantılarımızda muktedir olmanın harika bir yolu.
Barbara ve Neil Duck-Chong - Avustralya

EMF Balancing Technique'ni alıcılarıma uyguladığım zaman tanık olduğum dönüşümler beni sürekli şaşırtmaya devam ediyor. Bu muhteşem tekniği başkalarına öğretmek de çok heyecan verici! Çünkü öğrencilerim de kendi alıcılarının elektromanyetik alanlarını ve öz benliklerini temizleyip güçlendirecek, böylece onların korkuları, kaygıları ve artık gereksinmedikleri davranış kalıplarını salıvermelerini sağlayacaklar. Öğrencilerim bu çalışmayla, kendi alıcılarının da kendi içlerindeki bilgiye ulaşmalarına, ve alıcının arzuladığı yaşantıyı tezahür ettirmesine, yaratmasına ve bunda ustalaşmasına yardım edecekler.
Ms Ludmilla Ede - Avustralya

Bu yeniden-evrimleştiren tekniği uygulamak için bir dürtü hissettim. Bu teknik, enerjimizi kendi içsel bilgeliğimiz doğrultusunda dengelememize izin verirken, gerçekliğimizi de birlikte-yaratma fırsatı sağlıyor. Ben alıcılarla, bu yeni enerjiyi bütünleştirmeye ilişkin anlayışımı da paylaşıyorum. Ben bir uygulayıcıyım ve bu yöntemi sevecen & besleyici bir biçimde uygulamaktan mutluluk duyuyorum.
Eli Galla - WA ABD

Bu olağanüstü parlak teknik bana derin bir sükunet ve büyük bir mutluluk getirdi. Ben bir yaratıcı olmayı, yaşamla dans etmeyi, ve yaşamın sunduğu sevinçleri ve mucizeleri kabul etmeyi öğrendim. Sürekli bilinç değişiklikleri ve sınırlarımın ötesine genişlemeyi deneyimliyorum. Teşekkür ederim Peggy!
Tamar Genisher - İsrail

EMF Balancing Technique gözlerimi Evrensel Enerjiye açtı. Artık ne geçmişimize çapayla bağlı kalmamız gerekiyor, ne de dengeden çıkmamız. Özümüzde, mevcudiyetimizde durmak ve olabildiğimizin en iyisini olabilme fırsatına sahibiz.
Clair Hitchcock - Yeni Zelanda

Çocukluğumdan beri, bizi çevreleyen görünmez, harika bir dünyanın olduğunu - ve bizim de onun bir parçası olduğumuzu hep bildim. Bu teknik sayesinde, enerjinin, ışık ve sevginin açık ve süregelen desteğini deneyimledim. Benim amacım, insanların şefkat dolu, muktedir oldukları ve kendilerini yönlendirdikleri bir yaşam yaşamalarını sağlamaktır. Evrim, eğlenceli ve heyecanlı olabilir! Hazır mısınız?
Evelyne Jacop - İngiltere

Ben tüm yaşantım boyunca bir öğretmen oldum, bu benim kimliğim. Yaptığım şeyi sevmenin ve sevdiğim şeyi yapmanın ne anlama geldiğini biliyorum.Hedefim, alıcılarda/öğrencilerimde ruhsal bir uyanışa ve gelişime yardımcı olurken, daha güçlü bir kendini-muktedir-kılma duyusuna da rehberlik etmek. Alıcılara/öğrencilerime, kendi yaşantılarında gereksinecekleri ve süregelen bir dengeyi ve dönüşümü destekleyecek araçları sağlamaya çalışıyorum. EMF Balancing Technique bu hedefe güzel uyuyor.
Kathy Karlander - CT ABD

Bu, Aralık'ta Buena Park'da yapılan EMF Öğretmen Eğitimi kursu için çok geç kalınmış bir "Teşekkür"dür. Ruhsal yolum, sonunda hep ödüllendirici olsa da, alışılagelmiş (?) sevimsiz olaylar ve korkarım insanlarla doluydu. Ancak sizin Koşulsuz Sevginin parlayan bir örneği olduğunuzu dürüstlükle ve açık bir yürekle söyleyebilirim. Oldukça yoğun ve herhalde sık sık gerginliklerle dolu (sizin açınızdan) bir haftada, şefkatiniz, anlayışınız ve sabrınız bir kez bile sarsılmadı. Ben en iyi öğretme yönteminin bir örnek oluşturmaktan geçtiğine hep inandım, ve siz belki de bu yoldan hepimize ve her birimize, kelimelerin asla öğretemeyeceği şeyler öğrettiniz. Belki de sizin için en büyük armağan, güzel sisteminizin kendi yaşantımı, kız kardeşimin yaşantısını ve bana gelen alıcıların yaşantılarını değiştirdiğini söylemem olacaktır. Hep dediğimiz gibi, "Seni ve içindeki Yaratan'ı saygıyla selamlıyorum." Yeniden karşılaşıncaya dek,
Ellie Katsoulis - CA ABD

Ben bu çalışmaya çekildim ama yaşamım üzerinde sahip olacağı etki hakkında hiç bir fikrim yoktu. Bu harika enerjiyi başkalarıyla paylaşmaktan keyif alıyorum. Bu teknik, sanki beton çizmelerin beni aşağıya çekmesi yerine, yolculuğumda sevinçle ve amaçlarla ilerlememi sağladı.
Teresa Keppie - Avustralya

Ben eskiden hemşireydim ve Doğal Terapi Alanına girdim. EMF Balancing Technique hakkında okuduktan sonra, onu öğrenmek ve böylece EMF Balancing Technique'nin bir uygulayıcısı olmak için sabırsızlandım. Bu gerek kendim gerekse alıcılarım için, şimdiye kadar karşılaştığım en 'yaşam-değiştirici' yöntemlerden biri. O kadar yumuşak ve benliği güçlendirici ki, içimizde yalnızca iyi ve muhteşem olanı büyütebilir. Ben şimdi kendimi tümüyle bu engin tekniğe adadım ve onun herhangi bir başka yöntemin etkilerini de arttırdığını gördüm.
Dee Kynoch - Avustralya

EMF Balancing Technique aşamalarıyla ışığı kendi biyolojimle bütünleştirmeye başladığımdan beri, eşsiz olasılıklarımın dönüşmesini ve açığa çıkmasını deneyimlemeyi sürdürüyorum. Bu enerjiyi günlük yaşantımda deneyimlemek gerçekten şaşırtıcıydı, ve yolculuğum zarif bir hal aldı. Başkalarının da aynı şeyi deneyimlemesine öncülük yapmak, benim için büyük bir sevinç oldu, ve ben sizi, benimle gerçekleştireceğiniz bir EMF seansına davet ederek bunu kendiniz deneyimleyin diyorum.
Arlene Maala - CA ABD

Ben, EMF Balancing Technique'nin hedeflerimin açıklığını nasıl arttırdığından ve onlara ulaşmak konusunda kendime olan güveni nasıl pekiştirdiğinden çok etkilendim. Çevremde yeni fırsatların kapıları açılıyor ve ben ilerlemek için enerjiye sahibim. Bana gelen alıcılar, seanslardan sonra hissettikleri dinginliğe ve kaygılardan arınmışlığa şaşıp kalıyorlar.
Carol McCoon - NY ABD

İnsanlara ve onların büyük şeyler başarma yetilerine duyduğum sevgi, beni düşünce, duygu ve niyetle bağlantılı enerjiyi araştırmaya yöneltti. Ben, her kişinin özünde büyük bir sevgi olduğuna inanıyorum, ve kendimi, kendi içimde ve herkeste var olan bu sevginin ifadesine hizmet etmeye adıyorum. Kişinin yaşamında daha fazla kişisel ifadeye, özgürlüğe ve yaratıcılığa izin veren EMF Balancing Technique, bu ifadenin açığa çıkmasına yardımcı oluyor.
Sally A. McGrew - NV ABD

Sizinle paylaşmak istediğim küçük bir öykü: Pau'da (Fransa) verdiğim son seans: Kadın, "Yeni Çağ" ya da "Kryon" hakkında hiç bir şey bilmiyordu. İstediği, yaşantısında daha fazla enerji ve kendini daha iyi hissetmekti. Masaya uzandı ve ağlamaya başladı. Ben bir süre bekledikten sonra 1.Aşamaya başladım. Seansın sonunda ondan doğrulup masada oturmasını rica ettiğimde yeniden ağlamaya başladı, ve hıçkırıklar arasında şöyle dedi, "Kiliseye her gittiğimde de böyle oluyorum."
Robert Munck - İspanya

Uygulayıcılık eğitimini tamamladıktan sonra, Tanrı'dan, bu güzel yöntemin öğretmeni olabilmemi sağlamasını istedim, ve bugün ruhsal yolculuğum devam ediyor. Sizinle bilgimi paylaşabilmek benim için bir onurdur, böylece her birimiz Peggy Phoenix Dubro'nun bu derin ve sevinç dolu çalışmasını dünyaya sunabiliriz. EMF Balancing Technique ile ışığımız daha da parlayacak ve birçok yüreğe dokunacaktır. Seni ve içindeki Yaratan'ı saygıyla selamlıyorum, ve öyledir.
Marilyn Phillips - AZ ABD

Peggy Phoenix Dubro Universal Calibration Lattice'i (Evrensel Uyum Kafesini) keşfettiği ve EMF Balancing Technique'ni geliştirdiği için kalplerimiz şükran, sevgi ve şefkatle dolu. Şimdi her birimiz onun çalışmasıyla zenginleştik ve birer "enerji milyoneri" olduk.
Nilgün Sarar Tuncay - Türkiye

Bu enerjiyle 200'den fazla alıcıyla çalışmanın, onları, yollarında ilerlerken daha tamamlanmış bir yaşam yaratmaya, 'gerçekte' kim olduklarının daha fazlasını kucaklamaya davet etmenin onuruna erdim. İçinde yaşadığımız bu güçlü yeni enerjiler döneminin bir parçası olmak, heyecan verici. Daha yüksek bir şarja bağlanmaya hazır mısınız?
Cathy Simons - Kanada

Sonunda işimin EMF olması benim için gerçek oldu!! Ve sen haklıydın Peggy. Sadece "doğru" kişiler bana çekiliyor. Ben şimdi bir rahip oldum ve EMF ve ruhsal danışmanlık için bana gelen insanlar, benim başettiğim sorunların aynını yaşayan kişiler. Tanrı harika değil mi?!!
Lynn Blue Simpson - AB ABD

Bu gerçekten yaşantımı dönüştürmemi sağlayan bir araç oldu. Hep birlikte, Dünya üzerinde gerçekleştirebileceğimiz en aydınlanmış yaşamı yapılandıralım!
Heather A Smith - Avustralya

Her EMF seansı verdiğimde, bundan onur duyuyorum. Peggy ve Stephen, çalışmanızı alıp da dünyaya taşıyabildiğim ve bir dolu insanın ona erişebilmesini sağlayabildiğim için çok minettarım. Sevgi ve ışıkla
Harriet Snelders - Hollanda

Bırakın bu teknik bedeninizin hücrelerini uyandırsın, tanrısallığınızın çiçek açmasını tetiklesin. İnsanlar, saf bir ışık, enerji ve saf bir bilinç olarak ortaya çıkmak için mevcuttur.
Tabatha R Solana - CA ABD

Kurs, bir kez daha, herkes için gerçek bir öğrenme deneyimi oldu. Öğrencim, enerjinin yüksek düzeyine çok şaşırdı ve bir o kadar da mutlu oldu. Sertifikasını almaktan da o denli mutlu olacağını biliyorum.
Marilyn Stacey - Kanada

Ben emekli olmuş bir uluslararası işletme danışmanı ve şimdilerde bir genel uçuş pilotuyum, eskiden lise öğretmeni olan karım Alison ile birlikte sizi, günümüzün çağdaş bir aracı olan ve fiziksel, duygusal ve ruhsal bir sağlığa kavuşmanızı sağlayan bir EMF Balancing Technique Seansını deneyimlemeye davet ediyorum. Biz bu çalışmaya tutkuyla bağlıyız ve enerjiyi paylaşmak istiyoruz.
Art & Alison Stratman - ABD

Küçük bir çocukken, yaşamın gözlerimizle gördüklerimizden çok daha fazlası olduğunu ve insanların da sadece fiziksel bedenden çok daha fazlası olduğunu biliyordum. Aslında kim olduğuma ilişkin gerçeği arayışım, bu tekniği bulduğumda çiçek açtı. Bu çalışmadan elde ettiğim araçlar kendi yaşantımda ve çevremdekilerin yaşantısında inanılmaz olumlu etkiler yarattı. Kendimi, gerek yetişkinleri gerekse çocukları güçlendirmeye ve gerçekte kim olduklarını deneyimleyerek yaşamı tümüyle yaşamalarına adadım. Yaşantımın büyük bir kısmında özel gereksinimleri olan çocuklar ve gençlerle çalıştım, ve EMF Balancing Technique'nin, orta dereceden yüksek derecelere kadar öğrenme zorluğu yaşayan bireylere önemli ve etkili yararlar sağladığı görüldü. Bu çalışmanın alıcılarıma sağladığı değişimlere yardımcı olabilmekten onur duyuyorum.
Drew Tapperman - İngiltere

Bu değerli armağanı dünyaya sunduğun için sana kalbimin derinliklerinden teşekkür etmek istiyorum. İnsanlığın buna çok ihtiyacı var. Ben çalışma yerimi Moncton'da açtım ve çok iyi gidiyor.
Colette Theriault - Kanada

Alıcılar bir enerji çalışması için geldiklerinde EMF Balancing Technique'ni kullanıyorum. Bu tekniğin saflığını ve etkililiğini seviyorum. Yumuşak ama güçlü ve derin. Kullanıldığı zaman sihirli şeyler oluyor. Alıcılar seanslara bayılıyorlar ve enerjileri hissedebiliyorlar. Yaşantılarında bir fark görebiliyorlar. Ayrıca, sunulan farklı aşamaları ve her birinin bir sonraki aşamayı yapılandırmasını da seviyorlar. Siz gerçekten dünyaya ve bu tekniğe çekilenlere bir armağan sundunuz. Sizinle çalışabilme fırsatına yeniden teşekkür ediyorum.
Hope Thomson, RN, HCN (hükümet onaylı holistik hemşire danışmanı) - CT ABD

EMF aşamalarının eğitimi sayesinde, her gün yaratabileceğim en aydınlanmış yaşamı birlikte-yaratabileceğimi ve bunu gerçekleştirmek için de araçların içimde olduğunu biliyorum. Bu çok değerli bir armağan. EMF Balancing Technique beni sürekli şaşırtıyor!
Agoritsa Triantoyianni - Yunanistan

Bu harika kendini-keşfetme yolculuğunu, en yüksek olasılıklarına ulaşmak isteyen kişilerle paylaşmak beni çok mutlu ediyor.
Monica Tvetene - CA ABD

Yaşantımın büyük bir bölümünü evrenin sınırsız enerji kaynağıyla olan bağlantımı derinleştirmeye adadıktan sonra, EMF Balancing Technique uygulamalarımı, bu bağlantıyı başkalarının içinde de beslemek arzusuyla yapıyorum. Kendimi herkesin iyiliğini, gelişmesini ve aydınlanmasını arttırmaya ve EMF Balancing Technique alıcılarıma da ayrıca bir hizmet ve ilgi sunmaya adadım.
Ronny Wach - NY ABD

« Show Fewer Testimonials


Peggy Phoenix Dubro

Kryon Summer Light Conference 2016

Kryon Summer Light Conference 2015

Sessions with Peggy Phoenix Dubro

The Waves

Reflections

The Honeymoon Effect!

Living in Infinite Love

Everyday Energetics Institute