The Balancing Work logo - click for Home Page

EMF Balancing Technique, LatticeLogic, Sembol, UCL Tai Ji, Kafes için Yoga, Reflections, The Waves


Aşama I-IV Seansları

Bir EMF seansı nedir?

Bir EMF Balancing Technique® seansı, kişinin kendi elektromanyetik enerji alanını (EMF elektromanyetik alanın kısaltmasıdır) ve onun içindeki kalıpları deneyimlemesidir.

Her seans yaklaşık bir saat sürer. Alıcı masaj masasında yatarken, uygulayıcı zarif Tai Chi benzeri hareketler yapar. Bu hareketlerin çoğunda uygulayıcının elleri, alıcının bedenini 60 cm'lik mesafeden tümüyle kuşatan Universal Calibration Lattice'den geçer. Uygulayıcı, seans sırasında, enerji akışını kolaylaştırmak amacıyla zaman zaman ellerini yumuşak bir biçimde bedene koyar.

Her seans, UCL'nin güçlenmesiyle sonuçlanır, ve onun sürekli daha büyük bir elektriksel şarj taşımasına olanak sağlar. Her seansın işlemi her seferinde aynı olsa da, uyumlanma (ya da güçlendirme), seansı alan kişiye özgü benzersiz bir biçimde gerçekleşir. Uyumlanmayı belirleyen, alıcıların kişisel elektromanyetik yapılarının bir ifadesi olan içsel bilgelikleridir.

Enerji alanı, siz rahatça masaj masasına uzandığınızda dengelenmeye başlar.

Evrensel enerji, uygulayıcının ellerinden ve sizin enerji anatominizden akmaya başladığında, önce enerji alanı "hazırlanır". Bu, sıcaklık ve ürperme hissine eşlik eden bir gevşeme duyusu yaratabilir. (not: bu, evrensel enerjidir, uygulayıcının kişisel enerjisi değil)

Ardından enerji lifleri uzatılmaya başlandığında, "temizleme" işlemi başlar. Enerji liflerinin yumuşak bir biçimde çekildiği hissi, çok da seyrek görülen bir şey değildir. Bu, Universal Calibration Lattice'in enerji sisteminde gerçekleşen uyumlanma işleminin bir parçasıdır.

Bu işlemin arkasından gelen "dengeleme" işleminde, uygulayıcı, ellerini çeşitli enerji merkezlerine (çakralara) koyar. Bu dokunuş, sık sık bedende algılanabilir ısı değişikliklerine neden olur ve son uyumlamalara ya da enerji seansını "bitirmeye" geçilir. Bu yayılmacı olmayan işlemin eşsiz özelliklerinden biri de, daha geleneksel olan sıcak "şifa" enerjisine sıklıkla eşlik eden serin ya da soğuk bir enerji akışının meydana gelmesidir.

Neden bir EMF seansı almalı?

İnsanların bir EMF Balancing Technique seansına gelmesinin, gevşemek arzusundan, "şifalanma" arzusuna ya da kendini anlama arzusuna kadar türlü nedenleri vardır.

Her seans, enerji anatomisi ile güçlü bir yeniden-uyumlanma sağlar, ki bu da, Universal Calibration Lattice'i güçlendirir.

Seanslar

İlk dört aşamayı sırasıyla aldıktan sonra, bu ilk dört aşamayı dilediğiniz gibi yineleyebilir, ya da, yine sırasıyla yapılması gereken 5. - 8. Aşamalarla devam edebilirsiniz.

1. Aşama - Bilgelik ve Duygular

Bu seans gerginliği salıverir ve yeni özgürlük ve iyilik kalıplarını yerleştirir. Kafayla kalp arasındaki enerjisel dengeyi deneyimleyin.

2. Aşama - Kendini Yönlendirme ve Destekleme

Bu seans, geçmiş olarak adlandırdığımızın enerji sınırlılıklarını zarif bir biçimde salıverir, ve Kendini destekleme ve Kendini yönlendirme farkındalığını sağlar.

3. Aşama - Öz Enerjiyi Yaymak

Öz enerjiyi yaymak, günlük yaşantınızda spiritüel zeka akışının artmasını yüreklendirir. Ruhunuzun benzersiz ifadesine ilişkin yeni anlayışları ve içgörüleri deneyimleyin.

4. Aşama - Enerjisel Başarı

Bu dengelemede, Kişisel Potansiyellik Prizması yoluyla gelecekteki Benliğiniz ile bir bağ ve iletişim kurulur, ve gelecekteki potansiyel enerjinin şu anki gerçekliğinizde birlikte-yaratılmasına kanallık edilir.