The Balancing Work logo - click for Home Page

EMF Balancing Technique, LatticeLogic, The Symbol, UCL Tai Ji, Võre jooga, Peegeldused, The Waves


Faaside I-IV Koolitus
Teadvuse evolutsioon

Kestab: 5 päeva

Eeltingimus: UCL-i õpitoa läbimine

Teadvuse evolutsioon rakendub EMF Balancing Technique® esimese nelja faasi kogemisega. Koolituse jooksul kogeb iga õppija kõiki nelja faasi ja praktiseerib igat nelja faasi.

I faas - tarkus ja tunded

Tasakaalustab pea ja südame, mille tulemusena väheneb stress, kindlustub vabaduse ja heaolu energiamuster.Tunneta energeetilist tasakaalu, ja hoolitse pea ja südame vahelise ühenduse eest. Nõuab vastuvõtjalt verbaalselt loa andmist osalemiseks ja tasakaalustava protsessi toimumiseks.

II faas - iseenda juhtimine ja iseenda toetamine

Seanss vabastab elegantselt vanade emotsionaalsete probleemide energiablokeeringud ja aitab kaasa Isikliku Jõustamise Prisma teadvustamisel. See seanss julgustab võtma oma ajalugu edasiminekut toetavana, enam mitte kui tagasihoidvat ankrut.

Vabastab meeldivalt emotsionaalsed probleemid. Tulemusena saavutatav uus vaatenurk aitab teadlikuks saada oma sisemise Mina suunavast ja toetavast osast, muutes energia sulle paremini kättesaadavaks.

III faas - keskse energia kiirgamine

Keskse energia kiirgamine võimaldab sinu sisemisel tarkusel igapäevaelus sagedamini manifesteeruda. Oma keskse energia teadvustamine julgustab sind seisma oma tões.

Võimaldab sinu sisemisel teadmisel sagedamini avalduda. Joondab energiakeskused, mis annab võimaluse end südamekeskuse kaudu paremini väljendada. Kasuta igapäevaselt oma keskse energia väge.

IV faas - energeetiline lõpuleviimine

See on „lõplik“ tasakaalustamine; ühendus ja kommunikatsioon oma tuleviku minaga kehtestatakse läbi isikliku potentsiaali prisma, mis võimaldab tulevikupotentsiaali energial manifesteeruda käesolevas reaalsuses. Tasakaal läbi isikliku potentsiaali prisma, dünaamiline, loov ühendus ja kommunikatsioon tuleviku minaga.

Vaata Faaside I-IV kursuse eesmärke

Milline kasu on sellest!

EMF'i koolitus suurendab sinu „energeetilist tundlikkust“ ja kiirendab isikliku arengu protsessi. Energeetilise keele õppimine ja selle mõistmine kindlustab sind sügavtähendusliku ja uue väe liigiga, avades õrnal, võimsal ja õpetaval moel ukse inimese energiakeha seniavamata tarkuse juurde.

Koolituse käigus joondatakse sind vahetult iga faasi energiamustriga. See võimas joondamine võimaldab koolituse läbimist lühikese ajaga.

Sa õpid juhtima ja lubama elektromagnetilise energia peenel vool aidata tasakaalustada nii kliendi kui ka sinu enda energiamustreid.

Koolitusel pakutav informatsioon ja õpitud seansid täiendavad ja võimendavad iga sinu seni praktiseeritavat modaalsust.

Leia superviisor-õpetaja meie õpetajanimistust


Koolitusprogrammid

Everyday Energetics Institute

Isikliku arengu programm

Faaside I-IV kasvuprogramm

Professionaalse suuna programm

Õpi praktikuks
Õpi õpetajaks
Õpi õpetajate õpetajaks

The Symbol Program

LatticeLogic® programmid

Yoga for The Lattice™ Program

The Waves Program

Peegelduste programm

The Honeymoon Effect!

UCL® Tai Ji programm

Workshop Locations