The Balancing Work logo - click for Home Page

EMF Balancing Technique, LatticeLogic, Sembol, UCL Tai Ji, Kafes için Yoga, Reflections, The Waves


Aşama I-IV Eğitimi
Bilincin Evrimleşmesi

Süre: 5 gün

Önkoşullar: UCL Atölye Çalışmasının Tamamlanması

Bilincin bu evrimine, EMF Balancing Technique'in ilk dört aşamasının uygulandığı deneyimlerle ulaşılır. Eğitim sırasında her öğrenci dört aşamanın her birini alacağı gibi, yine eğitim sırasında dört aşamanın her birini de uygulayacaktır.

1. Aşama - Bilgelik ve Duygular

Kafayla kalbi dengeler, gerginliğin azalmasına neden olur, özgürlük ve iyilik halinin enerjisel kalıbını sağlar . Enerjisel dengeyi hissedin ve kafayla kalp arasındaki bağlantıyı besleyin. Dengelenme işlemine izin vermesi ve bu işleme katılması için alıcıdan sözlü izin almayı içerir.

2. Aşama - Kendini Yönlendirme ve Destekleme

Bu seans, eski duygusal sorunlara yerleşmiş enerji blokajını zarif bir biçimde salıverir ve Kişisel Güçlenme Prizması'nın fark edilmesine yol açar. Bu seans, geçmişinizi, gelişiminizi destekleyen bir süreç olarak görmeniz için sizi cesaretlendirir ve geçmiş, sizi geri tutan bir çapa olmaktan çıkar.

Duygusal sorunlar zarif bir biçimde salıverilir. Ortaya çıkan yeni bakış açısı, Benliğin kendi içinden gelen yönlendirme ve desteğin farkındalığını sağlar ve daha fazla enerjiyi kullanılabilir kılar.

3. Aşama - Öz Enerjiyi Yaymak

Öz enerjiyi yaymak, günlük yaşantınızda içsel bilgeliğinizin daha sık tezahür etmesini sağlar. Öz enerjinizin farkında olmak, kendi gerçeğinizde durmanızı cesaretlendirir.

İçinizden gelen bilişlerin sıklaşmasına izin verir. Kalp merkezi yoluyla ifadenin daha mükemmelleşmesine izin vererek enerji merkezlerini uyumlar. Günlük yaşamda gücünüzün özüne sahip çıkın.

4. Aşama - Enerjisel Başarı

Bu "son" dengelemede, Kişisel Potansiyellik Prizması yoluyla gelecekteki benliğiniz ile bir bağlantı ve iletişim kurulur, geleceğin potansiyel enerjisinin şimdiki gerçekliğinizde tezahür etmesi sağlanır. Kişisel Potansiyellik Prizmasıyla dengelenme, gelecekteki benliğinizle dinamik, yaratıcı bir bağlantıyı ve iletişimi tetikler.

Aşama I-IV Eğitiminin Kurs Hedeflerini Gör

Bunun size sağladığı yararlar!

EMF eğitimi "enerjisel duyarlılığınızı" arttırır ve kişisel gelişim işlemini hızlandırır. Bu enerjisel dili öğrenmek ve yorumlamak, engin ve yeni bir hizmet sağlar, çünkü bu dil, yumuşak, güçlü, besleyici bir yoldan insanın enerji bedenindeki bağlantı kurulmamış bilgeliğin kapılarını açar.

Eğitim sırasında, çalışmanın her bir aşamasıyla bağlantılı enerji kalıplarına doğrudan uyumlanırsınız. Bu güçlü uyumlanma, eğitimin kısa bir sürede tamamlanmasını sağlar.

Gerek alıcının enerji kalıplarının, gerekse sizin kendi enerji kalıplarınızın dengelenmesine yardımcı olan bu elektromanyetik enerjiyi nasıl yönlendireceğinizi ve bu enerjinin ince akışına nasıl izin vereceğinizi öğrenirsiniz.

Bu eğitimde sunulan bilgi ve öğrenilen seanslar, uyguluyor olabileceğiniz her türlü yöntem ya da öğretiyi tamamlar ve genişletir.

Öğretmenler Rehberimizde bir Denetleyici Öğretmen Bul


Eğitim Programları

Everyday Energetics Institute

Kişisel Gelişim Programı

Aşama I-IV Yüksek Düzey Profesyonellik Programı

Profesyonellik Programı

Uygulayıcı Olmak
Öğretmen Olmak
Öğretmenlik Öğretmeni Olmak

The Symbol Program

LatticeLogic® (Kafes Mantığı) Programları

Yoga for The Lattice™ Program

The Waves Program

Reflections Program

The Honeymoon Effect!

UCL® Tai Ji Programı

Atölye Çalışmalarının Yerleri