The Balancing Work logo - click for Home Page

EMF Balancing Technique, LatticeLogic, The Symbol, UCL Tai Ji, Võre jooga, Peegeldused, The Waves


Faaside V-VIII “Meistrid Praktikas” õpetaja koolitus

Kestab: 6 päeva

Eeltingimused: Faaside V-VIII “Meistrid Praktikas” praktiku koolitus & faaside I-IV superviisorõpetaja koolitus

See on 6-päevane sertifikaadikursus, mis annab lõpetajale loa viia läbi EMF Balancing Technique'i faaside V-VIII praktiku koolitust.

Nii loengu- kui praktikavormi ühendatud kursust viib aastaringselt läbi Peggy Phoenix Dubro.

Certificate Tunnistus koolituse lõpetamisel.

Kursuselt saadavad materjalid

- Õpetaja töövihikud, DVD/Video, CD (PowerPoint), asjakohane jaotusmaterjal.

Leia õpetajaks õpetaja meie õpetajanimistust

View Prices for Phases V-VIII Teacher Training

Tagasiside seanssidest

“ Stepheni ja Peggyga kohtumine valmistab ikka ja alati tõelist rõõmu.

See kursus oli tõepoolest suursündmuseks: võimalus jagada lõputult kasvavat ühtekuuluvustunnet kõikide teiste maade osavõtjatega…

Ma tundsin, et see põimis meid kõiki ühiselt uude kangasse, igaüks oma õiges kohas end indiviidina väljendamas kollektiivses eksperimendis.

Nagu alati, on lisaõppematerjal (video, manuaalid jm.) hästi organiseeritud ja mulle tulevaste kursuste läbi viimisel tõeliseks toeks. Faaside V-VIII sisuline informatsioon antakse nüüd Peggy poolt edasi palju selgemalt, kui mõned aastad tagasi Sedonas toimunud faaside V-VIII praktiku koolitusel. Ma mõistan nüüd ka palju paremini selle energiatöö jõudu.
Ja ärgem unustagem ka suurepärast The Universal Calibration Lattice’i 3-mõõtmelist videoanimatsiooni…

Põnevusega ootan oma esimest EMF’i faaside V-VIII kursuse läbi viimist, et jagada paljudele uutele õpilastele seda väga ilusat informatsiooni …

Tänan teid väga, Stephen ja Peggy.

Ma Armastan Meid.”

Patricia Penot - Prantsusmaa

“Faaside V-VIII õpetaja koolitus oli fantastiline! Ma läksin kursusele vaid oma sisetundele toetudes ning peagi tundsin ära, et see on parim valik. Energia oli muidugi uskumatu. Tunnuste mõistmine ja nende tähendus süvenesid väga isiklikul moel. Vastastikmõju osavõtjatega kogu maailmast oli imetore. Tänan suurepärase koolituse eest.”

Mary Jayne Collins - USA

“Meistrid Praktikas” õpetaja koolitus rikastas jätkuvalt ja süvendas minu arusaamist faasidest I-VIII. Rõõm oli kogeda seda ilusat energiakeelt ja võimsaid joondamisi Peggy selges esitluses!

Uhke on kuuluda ülemaailmsesse EMF’i perekonda. “Meistrid Praktikas”õpetaja koolitus süvendas ühendatuse tunnet ja minu arusaamist selle töö väest, puudutades inimperekonda tähendusrikkal, sügavalt armastaval ja austaval moel.

Ma olen ääretult tänulik, et mul oli võimalik osaleda sellel kursusel ja tuua see Uus-Meremaale. Ma tean, et tunnen rõõmu nende ilusate faaside õpetamisest ja naudin suurepärase abimaterjali kasutamist!

Tänan teid südamest, Peggy ja Stephen!

Ootan igatsusega reisi jätkamist koos teiega.”

Pauline Baker - Uus-Meremaa

“Osalemine “Meistrid Praktikas” õpetaja koolitusel Saksamaal oli lausa kingituseks peale rasket aastat. Sügaval enda sisemuses tundsin maandatust ja avanemist. See avas minus sisemise teadmise sellest, mida ma teen, kes ma olen ja kus ma olen, andes mu teekonna tarvis sisemise rahu ja kindluse. Seminaril alguse saanud protsess kutsus samm-haaval, faas-faasi järel esile minus toimuva arengu. Kuid see on vaid alles algus…”

Thea Sieber - Saksamaa

“Püüan selles e-kirjas jagada oma kogemust faaside V-VIII “Meistrid Praktikas” õpetaja koolituselt. Olen juba öelnud, et mul pole sõnu kirjeldamaks oma tundeid. Kursusejärgselt tunnen end tervikliku ja rikkamana. Tean, et olen muutunud, kuigi ei tea, mis see muutus või muutused on ega ka seda, kui suurel määral muutus toimus… Tänan sind, Peggy! Tänan sind, Stephen! Ja suur tänu kõigile neile, kes andsid oma panuse kursuse toimumiseks!”

Agoritsa Triantoyianni - Kreeka

“Faaside V-VIII õpetaja koolitus tekitas sügavama arusaamise EMF Balancing Technique’ist. Ootan põnevusega, mil saan neid teadmisi edasi anda.

Ma tundsin tugevat ühtsust kõigi kohalolijatega ja kogu olemasolevaga. Samas kogesin rõõmu iga inimolendi ainukordsusest ja ilust.

Minu tajumus tunnete, mõtete, sõnade ja tegude mõjust muutus hoopis peenemaks. See tunnetuse peen eristamine toetab mind suhtlema teistega teadlikumalt, austamaks igas inimeses peituvat tõde.

Ma kogesin sügavat ühendust Maa kristallstruktuuriga. Maa kristallvõre esitles end suurepärase särava peene energiana. Kogedes võre integratsiooni oma olemuses, avardus ootamatult minu arusaamine “Maailma kaardist”. Sellest alates tunnen tugevat ja armastavat ühendust Maaga, kes mind minu potentsiaali manifesteerimisel toetab.”

Ilse Gisin - Šveits

“Faaside V-VIII õpetaja koolitus oli suurepärane. Ma olen maandatum, puhtam ja aktiivsem ja saavutanud uue perspektiivi. Toimus põhjalik kalibreerumine – ma tajun endas suuremat intellekti ja intuitsiooni vahelist tasakaalu.

Kursuse jätkudes tugevnes tunnuste mõistmine ja nende energia. Integratsiooni tunnus manifesteerus hämmastaval moel, tõeliselt, pakkudes tervikut moodustava kingituse “Valguse varjud”, mis juba tulevad esile minu isiklikus elus ja tööga seoses. Kui võimas!

Uus materjal on väärtuslik, selge ja kaasaegne .. peegeldades EMF’i energiat!

Nende faaside õpetamine saab olema “nauding” ja nad toetavad mind, süvendades ja täiendades varasemat materjali. Tänan teid!

Peggy, minu armastav tänu sulle sinu pühade mudelite nii kõrges resonantsis hoidmise eest. Resonants, mis väljendub lihtsal, värviküllasel moel (huumor, õnnetunne, naer…), nii elutark ja tulvil lõpmatut armastust.

Tänan kogu EEI meeskonda, kogu EMF’i perekonda!”

Esperanza Álvarez San Segundo - Hispaania

“Mu süda rõõmustab selle edasiviiva suhtlemisvõimaluse eest teiega ja läbi teie ka teiste kaastöötajatega.

Kursusel kogetut rikastas Peggy pakutud tasakaalus olev, vennalikult jagatud armastav informatsioon, mis taasühendab ühte kasvama. Vesteldes, jagades ja töötades jõustasime armastavalt üksteist oma elutarkusega, nautides õpetajate ja õppurite suhet ning Peggy valvsa hoole all rikastasime oma meisterlikkust. Ma olen väga tänulik.

Tänan sind, Peggy mulle jah ütlemast.

Emban südamest.”

Poupée Diaz - Hispaania

“Shalom kallid Peggy ja Steve,

Tahtsin kirjutada teile juba ammu, kohe pärast Sedonast koju jõudmist, kuid ma läbisin tohutu kalibreerumise, mis on nüüdesks kestnud juba paar kuud. Seega enamus aega vestlesin teiega ‘energeetiliselt’ ja nüüd lõpuks kirjutan, et jagada oma tundeid ja mõtteid… Ma tunnen, et see kalibreerumine on sõna otseses mõttes muutnud teatud juhtmestuse minus ja et sellel oli sügavtähenduslik mõju minu kehale ja meelele just nagu oleks kogu protsess olnud ‘DNA nano-tehnoloogiline’ joondamine, lausa minu olemuse kõige väiksematele osakestele ja molekulidele …

Ma olin järk-järgult toimuva protsessi ajal rahulik, õnnelik ja ääretult rõõmus, kuna jõudsin teadmisele, et need kalibreerumised suurendavad minu tegelikku kantavat energiahulka, mõjutades kõike, mida soovin kogeda, luua ja manifesteerida. Aktiveeritud kiudude kaudu minu keha või elektromagnetvälja läbiv energiavoog on nüüd suurem, ma suudan palju jõulisemalt ühenduda oma olemuse tuumaga ja jumaliku olemusega, luues sügavama kohaloleku tasandi ja loomuliku rütmi oma hargipäevaeluga. Kanaldatud informatsioon ja sisekaemused on selgemad ja kõik hakkab toimima äärmiselt tõhusalt!

Endiselt on veel küsimusi: kust ma tegelikult tulen, milline on minu isiklik roll selles asjade grandioosses plaanis, kuidas saan enam panustada inimkonna üldisesse evolutsiooni. Ja kuidas iga üksik sündmus või kogemus muudab mind üha enam tervikuks (või nagu Peggy ütleb, enam pühitsetuks…) valmistades mind ette sellele, mis peidus minu enda ainukordsetes pühades valgusmudelites … aidates mul mäletada…

Ma ei looda mingeid imesid: nagu öeldakse, ime on juba sündinud, meie ise oleme ime, palutud lihtsalt olla ja kiirata õrnalt seda ehedat valgust, kes me oleme, vaatamata meie elus ette tulevale… Seda lihtsat asja ma otsingi …

EMF transformeeris minu elu kõik aspektid. Ma jätkan õppimist, mõistmist, integreerumist, arenemist ja oma teadvuse avardamist palju kiiremini ja palju interdimensionaalsemalt, kaugemale oma pöörasematestki unistustest! Ma arenen tänu sellele ja sellest tingituna…

Saadud vahendid on võimaldanud mul abistada mitte ainult ennast, vaid paljusid neid, kes on minu teele tulnud. Ja alati on suur rõõm olla meie planeedi ja inimkonna teenistuses.

Olen õnnega koos ja olen tõeliselt tänulik, et olen leidnud midagi, mis teeb mu elu nii õnnelikuks! Mul on suur kirg EMF’i töö vastu!

Igal koolitusel tunnen aina uuesti ja uuesti, et ma olen viimaks Koju jõudmas. Ja siinkohal tahaksin ma teid väga tänada teie lahke küllakutse eest Sedonas. See tundus nii loomulik, kuid mitte veel endastmõistetav. Tänan teid avamast meile oma kodu ja südameid. ‘Sünnikodu’ kutsung saavutas uue tasandi…

Kursus oli väga võimas! Faaside V-VIII õpetamise ‘uus versioon’ on ilus ja panustab nii palju selle tehnika ja ka esimese nelja faasi mõistmisele. Olles kursusel koos inimestega maailma erinevaist paigust, kohtudes vanade ja uute sõpradega, jagades pisaraid ja naeru ja elades ‘inimeselt inimesele’ ühenduses – see kõik tekitas suure pere liikme tunde, perekond või seltskond, kelle ma valin hoida, olles uhke, et olen selle liige.

Peggy, sa oled üks armastavamaid ja heldemaid olendeid (või nagu mulle meeldib sind kirjeldada – ‘maskeerunud ingel’). Sinu hingesooviks on meie jõudmine oma kõrgeima vaimse potentsiaalini ja oma võimaliku valgustatuima elu kaasloomine, ning teenistusvalmilt järgnen ma sellele ‘blondile tarkusele’, kuhu iganes ta mind viib …

Steve, sinu sügav sisemine teadmine, tarkus, huumor ja maagia on ainukordsed ja muidugi sinu kokanduse anded ning vast peaksin nüüd lisama ka sinu tantsuoskuse, mis kursuse ajal ilmsiks tuli?

Homme, 1.detsembril 2006, viin ma läbi oma esimese, faaside V-VIII koolituse. Ma olen nii erutatud, pisut närvis nagu enne faaside I-IV esimest õpetamist. Ma ei uskunud, et jälle selliselt tunnen, nagu enne esimest kohtingut, kuid ma arvan, et see on ‘lõputu Alustamise Protsess’...

Esmakogemuse või mõningase ‘pilkuheitva eel-ülevaate’ saamiseks kutsusin mõned faaside V-VIII praktikud tasemetõstmise kursusele. Nad kõik olid väga õnnelikud uue materjali üle, põnevil DVD-dest ja meil kõigil olid kogu meditatsiooni ajal pisarad silmis.

Ma vaatan nüüd nimekirja (uuesti…) üle, et kõik oleks olemas ja olen homseks valmis.

Ma austan teid ning Armastust ja Valgust, kes teie olete,”

Tamar Genisher - Iisrael


Koolitusprogrammid

Everyday Energetics Institute

Isikliku arengu programm

Faaside I-IV kasvuprogramm

Professionaalse suuna programm

Õpi praktikuks
Õpi õpetajaks
Õpi õpetajate õpetajaks

The Symbol Program

LatticeLogic® programmid

Yoga for The Lattice™ Program

The Waves Program

Peegelduste programm

The Honeymoon Effect!

UCL® Tai Ji programm