The Balancing Work logo - click for Home Page

EMF Balancing Technique, LatticeLogic, Sembol, UCL Tai Ji, Kafes için Yoga, Reflections, The Waves


Aşama V-VIII "Uygulama Üstatlığı" Öğretmen Eğitimi

Süre: 6 gün

Önkoşullar: Aşama V-VIII "Uygulama Üstatlığı" Uygulayıcı Eğitimini ve Aşama I-IV Denetleyici Öğretmen Eğitimini tamamlamış olmak

Bu bir 6-günlük sertifika kursu olup, mezun olan kişiyi, EMF Balancing Technique Aşama V-VIII Uygulayıcı Eğitimini vermeye yetkili kılar.

Bu kurs, anlatımı ve uygulamayı içeren bileşik bir formata sahiptir ve yıl boyunca Peggy Phoenix Dubro tarafından verilecektir.

Certificate Certificate given upon completion of training.

Sınıfta Size Verilecek Materyaller

- Teacher workbooks, DVD/Video, CD (PowerPoint), relevant handouts.

Find a Teacher of Teachers in our Teacher Directory

View Prices for Phases V-VIII Teacher Training

İzlenimler

“Stephen ve Peggy’i her gördüğümde gerçek bir sevinç duyuyorum.

Bu sınıf gerçekten çok büyük bir fırsat sundu: diğer ülkelerden gelen öğrencilerin tümüyle büyük bir kaynaşmayı paylaşma fırsatını...

Hepimizin birlikte olması, her birimizin doğru yerde olup kendini ifade etmesi, bireyler olarak kolektif bir deneyimi paylaşmamız, sanki yeni bir dokumanın dokunması gibiydi.

Eğitim araçları (video, el kitapları, vs) her zamanki gibi çok iyi organize edilmişti ve gelecekte vereceğim eğitimlerde bana gerçekten destek olacaklar. Aşama V-VIII hakkındaki bilgilerin içeriği, birkaç yıl önce Sedona’da yapılan Aşama V-VIII Uygulayıcılık Eğitimi ile karşılaştırıldığında, Peggy tarafından çok daha açık ve berrak bir biçimde ifade ediliyor. Ayrıca ben bu enerji çalışmasının gücünü şimdi çok daha iyi anlıyorum.

Ve tabi, Universal Calibration Lattice’in 3 boyutlu harika video animasyonu da unutulmamalı...

Bu çok güzel bilgiyi bir dolu yeni öğrenciyle paylaşabilmek için ilk EMF Aşama V-VIII sınıfıma eğitim vermeyi dört gözle bekliyorum…

Çok teşekkür ederim Stephen ve Peggy.

Ben bizi seviyorum.”

Patricia Penot - Fransa

“Aşama V-VIII Öğretmenlik Eğitimi harikaydı!! Ben bu eğitime sadece sezgilerime dayanarak katıldım, ama çok geçmeden, yapabileceğim en iyi şeyin bu olduğunu anladım. Enerji elbette inanılmazdı. Niteliklere ilişkin anlamların ve anlayışımın çok kişisel bir biçimde derinleştiğini gördüm. Dünyanın her yanından gelen insanlarla etkileşimde bulunmak harikaydı. Muhteşem bir eğitim için teşekkürler.”

Mary Jayne Collins - USA

“ “Uygulama Üstatlığı” Öğretmenlik Eğitimi, Aşama I-VIII’le ilgili anlayışımı daha da zenginleştirip derinleştirdi. Peggy’nin, bu güzel enerjisel dili ve güçlü uyumlamaları temiz, berrak bir biçimde sunmasını deneyimlemek, gerçek bir sevinçti!

Dünya çapındaki EMF ailesinin bir üyesi olmaktan gurur duyuyorum. “Uygulama Üstatlığı” Öğretmenlik Eğitimi, bu bağlantı duygusunu derinleştirdiği gibi, insanlık ailesine derin bir sevgi ve saygıyla yaklaşan bu çalışmanın gücüne ilişkin anlayışımı da derinleştirdi.

Bu kursa katılabildiğim için ve onu Yeni Zelanda’ya geri götürebileceğim için çok müteşekkirim. Bu güzel aşamaları öğretmekten ve o destekleyici şahane materyali kullanmaktan, büyük mutluluk duyacağımı biliyorum!

Kalbimden kalbinize, teşekkürler Peggy ve Stephen!

Bu yolculuğu sizlerle sürdürmeyi umuyorum.”

Pauline Baker - Yeni Zelanda

“Zor bir yıldan sonra Almanya’daki “Uygulama Üstatlığı” Öğretmenlik Eğitiminizin parçası olmak, bir armağandı. Topraklanmayı ve açılımları içimin derinliklerinde hissettim. İçimde, ne yaptığımın, ne olduğumun ve nerede bulunduğumun içsel bilişi ortaya çıktı. Bu da, yolculuğum için bana içsel bir sükunet ve güven veriyor. Seminerde başlayan süreç, adım adım, bir aşamadan ötekine gerçekleşerek içimde büyüyüp gelişmemi sağladı. Ve bu daha sadece başlangıç...”

Thea Sieber - Almanya

“Ben bu e-postayı, Aşama V-VIII “Uygulama Üstatlığı” Öğretmenlik Eğitimi’ndeki deneyimimi paylaşmak amacıyla gönderiyorum. Bunu söyledim ama, aslında hissettiklerimi anlatmak için kelime bulamıyorum. Söyleyebileceğim tek şey, eğitimden sonra kendimi tam ve zenginleşmiş hissettiğim, değiştiğimi biliyorum, yine de değişikliğin ya da değişikliklerin ne olduğunu bilmediğim gibi, ne kadar değiştiğimi de bilmiyorum… Teşekkürler Peggy! Teşekkürler Stephen! Ve bu eğitimin olabilmesine katkıda bulunan herkese kocaman bir teşekkür!”

Agoritsa Triantoyianni - Yunanistan

“Aşama V-VIII Öğretmenlik Eğitimi, EMF Balancing Technique’ni daha derin bir düzeyden anlamamı sağladı. Bu bilgiyi başkalarına iletmek için sabırsızlanıyorum.

Mevcut olan herkesle ve tüm var olanla derin bir birlik hissettim. Ayrıca her bir insanın eşsizliği ve güzelliği, sevinç ve neşe deneyimlememe neden oldu.

Hislerin, düşüncelerin, kelimelerin ve eylemlerin etkisine ilişkin algılarım daha süptilleşti, inceldi. Algılamadaki bu incelme ya da süptilleşme, diğer insanlarla daha bilinçli bir iletişim kurmada ve içlerinde sahip oldukları gerçeğe saygıyla yaklaşmada beni destekliyor.

Dünyanın kristalin yapısıyla derin bir bağ deneyimledim. Dünyanın bu kristalin ağı, kendini muhteşem parlaklıkta saf bir enerji olarak sundu. Varlığımın içinde bu ağ ile birleşmeyi deneyimlerken, “Dünya kartı“na ilişkin anlayışım, beklenmedik bir biçimde genişledi. O zamandan beri, beni potansiyelimi tezahür ettirmede destekleyen Dünya ile güçlü ve sevecen bir bağ kurduğumu hissediyorum.”

Ilse Gisin - İsviçre

“Aşama V-VIII’in öğretmenlik eğitimi harikaydı. Ben daha fazla topraklandım, daha berrak ve aktifim, ve yeni bir bakış açısı kazandım. Derin bir uyumlanma oldu – zihnimle sezgilerimin daha dengede olduğunu algılıyorum.

Eğitim devam ederken, niteliklere ilişkin anlayış ve enerji çok arttı. Bütünleşme niteliği şaşırtıcı bir biçimde tezahür etti, gerçekten, ve bana şimdiden, özel yaşamımda ve işimin gelişmesinde ortaya çıkmaya başlayan bir armağan sundu, “Işığın Gölgeleri“ni bütünleştirme armağanını.

Yeni materyaller çok değerli, açık ve modern…EMF enerjisini yansıtıyorlar!

Bu aşamaları öğretmek büyük bir “mutluluk” olacak ve onlar beni destekleyecek, önceki materyalleri tamamlayarak derinleştirecekler. Teşekkür ederim!

Sana Peggy, sevgi dolu şükranlarımı sunuyorum, kutsal kalıplarını böylesi yüksek bir rezonansta tuttuğun için. Basit, renkli bir biçimde (mizah, mutluluk, kahkaha…), çok bilgece ve sonsuz sevgiyle ifade edilen bir rezonans.

Tüm EEI ekibine, tüm EMF ailesine teşekkürler!”

Esperanza Álvarez San Segundo - İspanya

“Bir kez daha sizinle, ve sizin vasıtanızla diğer çalışanlarla iletişimde olabilmemi sağlayan bu fırsat, kalbimi mutlulukla doldurdu.

Birlikte gelişmek için yeniden biraraya gelen kardeşlerle dengeli bir ilişki içinde paylaşılan sınıf deneyimleri, Peggy’nin sevgi dolu bilgileriyle zenginleşti. Birlikte konuşurken, paylaşırken ve çalışırken, bilgeliğimizden gelen bir sevgiyle birbirimizi güçlendirdik, Peggy’nin dikkatli ilgisi altında öğretmenlerle öğrencilerin kurduğu ilişkinin keyfine vardık, üstatlığımızı zenginleştirdik. Çok minnettarım.

Teşekkür ederim Peggy, bana evet dediğin için.

Yürekten kucaklıyorum.”

Poupée Diaz - İspanya

“Şalom sevgili Peggy ve Steve,

Size uzun zamandır yazmak istiyordum, Sedona’dan eve döndüğümden beri, ama öylesine büyük bir uyumlanmadan geçtim ki, bu birkaç ay sürdü. Çoğu zaman sizinle ‘enerjisel’ olarak konuşuyordum, ve şimdi, en sonunda, size yazabiliyorum ve bazı hislerimi ve düşüncelerimi paylaşıyorum… Bu uyumlanmanın, kendi içimdeki bağlantıların bazısını tam anlamıyla değiştirdiğini, ve gerek biyolojimde gerekse zihnimde derin bir etki yarattığını hissediyorum, sanki tüm işlem ya da süreç bir ‘DNA Nano Teknolojisi’ uyumlanmasıydı ve varlığımın en küçük partiküllerine ve moleküllerine kadar işledi…

Bu kademeli işlem sırasında huzurlu, mutlu ve büyük bir coşku içindeydim, çünkü bu uyumlanmaların, sahip olduğum ve tuttuğum enerjinin miktarını arttırdığını, deneyimlemek, yaratmak ve tezahür ettirmek istediğim herşeyi etkilediğini anladım. Aktive olan liflerim sayesinde şimdi bedenimde ya da elektromanyetik alanımda daha büyük bir enerji akışına sahibim, özümün esasıyla ve tanrısal varlığımla daha güçlü bir bağlantı kurabiliyor, sıradan günlük yaşantımda daha derin bir varoluş hali ve doğal bir ritm yaratabiliyorum. Kanal olduğum ve inen bilgiler ve sezgiler çok daha berrak ve herşey çok verimli, etkili bir hale geliyor!

Hâlâ bir dolu sorum var: ben gerçekten nereden geliyorum, büyük planda oynadığım kişisel rol nedir, insanlığın genel evrimine nasıl katkıda bulunabilirim gibi. Ve her bir olay ya da deneyim, kendi içimdeki eşsiz kalıpların içerdiği şeylere beni hazırlayarak…. anımsamama yardımcı olarak… beni nasıl daha da bütünleştiriyor (ya da Peggy, senin söylediğin gibi, daha kutsal hale nasıl getiriyor…).

Mucizelerin olmasını beklemiyorum: çünkü bize söylendiği gibi, mucize zaten oldu, o mucize biziz, bizden yalnızca olmamız ve bizi oluşturan bu saf sevgi ve ışığı, yaşamlarımızda ne olursa olsun, yumuşak bir biçimde yaymamız istendi… benim aradığım da işte bu basitlikti…

EMF, yaşantımın her bir yanını dönüştürdü. Ben öğrenmeyi, anlamayı, bütünleştirmeyi, bilincimi geliştirip genişletmeyi, büyük bir hızla ve hayal edebileceğimden çok daha boyutlararası bir biçimde sürdürüyorum! Ben onun sayesinde ve onunla tekamül ediyorum…

Bana verilen araçlar yalnızca kendime değil, ama yoluma çıkan birçok kişiye yardımcı olmamı sağladı. Ve gezegenimize ve insanlığa hizmette bulunmak, her zaman için büyük bir mutluluk.

Yaşamımı böylesine mutlu kılan bir şey bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum ve gerçekten çok müteşekkirim! EMF çalışmasına büyük bir tutkuyla bağlıyım!

Tekrar tekrar her eğitimde, sonunda Yuvaya ulaştığımı hissediyorum. Ve bu noktada, Sedona’dayken cömert davetinize çok teşekkür etmek istiyorum. Bu davet bana çok doğal gelmesine rağmen yine de olağan bir şey değildi. Bize evinizi ve yüreklerinizi açtığınız için teşekkürler. ‘Yuva’nın yuvasına’ davet edilmiş olmakla, bir başka düzeye ulaştık…

Eğitim, çok güçlüydü! Aşama V-VIII’i öğretmenin ‘yeni baskısı’ çok güzel ve gerek tekniği gerekse ilk dört aşamayı anlamaya çok katkıda bulunuyor. Dünyanın her yanından gelen insanlarla sınıfta birlikte olmak, bazı eski dostlarla ve yeni arkadaşlarla karşılaşmak, kahkahaları ve gözyaşlarını paylaşmak, ve ‘insandan insana’ olan bağlantıyı yaşamak – bunların hepsi, büyük bir ailenin, birlikteliğini seçtiğim bir ailenin ya da kuruluşun bir üyesi olma hissini uyandırdı, ve ben bu ailenin bir üyesi olmaktan gurur duyuyorum!

Peggy, sen fazlasıyla sevecen ve cömert bir varlıksın (ya da seni tanımlamayı sevdiğim gibi – ‘kılık değiştirmiş bir meleksin’). Tek arzun, en yüksek spiritüel potansiyelimize ulaşmamız, ve yaratabileceğimiz en aydınlanmış yaşamı birlikte-yaratmamız, ve ben de bu ‘sarışın bilgeliğin’ peşinden gitmeye gönüllüyüm, beni nereye götürürse götürsün…

Steve, senin derin bilişin, bilgeliğin, mizah anlayışın ve sihrin eşsiz, ve elbette mutfak becerilerin de, ve sınıfta açığa çıkan dans yeteneğini de bunlara katmalı mıyım dersin?

Yarın – 1 Aralık 2006 – ilk, Aşama V-VIII eğitimimi vereceğim. Çok heyecanlıyım, biraz da tedirgin, tıpkı ilk Aşama I-IV eğitimimi vermeden önce olduğum gibi. Yeniden böyle hissedeceğimi hiç düşünmemiştim, sanki ilk flört buluşmam gibi; ama sanırım bu ‘asla bitmeyen bir Başlangıç Süreci’...

Bazı Aşama V-VIII uygulayıcılarını, biraz tadına varsınlar, ‘gizlice gözatsınlar’ diye, Aşama V-VIII’in güncelleme sınıfına davet ettim, ve hepsi yeni materyallere sevindi, DVD’lere heyecanlandı, ve meditasyon boyunca hepimizin gözleri yaşlıydı.

Ben şimdi (yeniden…) kontrol listemi gözden geçirip, herşeyi toparladığımdan ve yarına hazır olduğumdan emin olmak istiyorum,

Sizi, ve olduğunuz Sevgi ve Işığı onurlandırıyorum,”

Tamar Genisher - İsrail


Eğitim Programları

Everyday Energetics Institute

Kişisel Gelişim Programı

Aşama I-IV Yüksek Düzey Profesyonellik Programı

Profesyonellik Programı

Uygulayıcı Olmak
Öğretmen Olmak
Öğretmenlik Öğretmeni Olmak

The Symbol Program

LatticeLogic® (Kafes Mantığı) Programları

Yoga for The Lattice™ Program

The Waves Program

Reflections Program

The Honeymoon Effect!

UCL® Tai Ji Programı